Tłumacz freelancer oferty pracyprojekty

Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  57,435 tłumacz freelancer oferty pracy znalezione projekty, cennik w USD

  Praca nad projektami polegającymi na identyfikacji nieruchomości na podstawie algorytmów oraz identyfikacji ich właścicieli. Obowiązki obejmują: wyszukiwanie, dzwonienie, przedstawianie informacji o firmie, wprowadzanie danych do CRM oraz umawianie spotkań online z klientami. Wymagane kwalifikacje: Doświadczenie w pracy jako wirtualny asystent Doskonała znajomość języka polskiego (zarówno w mowie jak i piśmie) Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, z ustalonymi KPI

  $4 / hr (Avg Bid)
  $4 / hr Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Potrzebujemy młodego profesjonalistę Google Ads poniżej 24 lat, który uważa się za specjalistę w swojej dziedzinie i chce osiągnąć w niej jak najwięcej w dużym projekcie. Wymagana jest otwartość na nowe relacje, zaangażowanie i chęć do pracy. Gwarantujemy nową ścieżkę rozwoju, sponsorowane kursy i wejście w świat biznesu. Zapraszamy do kontaktu.

  $50000 (Avg Bid)
  $50000 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Celem pracy jest napisanie prostej aplikacji mobilnej, która pozwoli na zarządzanie systemem Arduino. Wymaganymi funkcjonalnościami są: pomiar i kontrola temperatury, pomiar poziomu ph, pobranie danych oraz wyświetlenie ich w aplikacji.

  $162 (Avg Bid)
  $162 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Zlecę napisanie aplikacji, która zaloguje się do Allegro przez REST API. Następnie będzie można wyświetlić listę swoich aukcji. Następnie będzie można wysłać wiadomość do użytkowników, którzy coś zakupili. Jedna wiadomość do wszystkich jednakowa. Ja później to rozbuduję. Tylko poważne oferty. Oferty, które będą wklejane na oślep będę odrzucał. Testy proszę robić na własnych kluczach.

  $30 (Avg Bid)
  $30 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Szukam do zatrudnienia freelancera z Rumunii , najlepiej miasto KLUJ NAPOKA , najlepiej jak freelancer będzie Ukrainiec , Uzbekistan , Kazachstan . Z tych krajów maja być pozyskiwani pracownicy . Praca polega na umieszczaniu ogłoszeń w tych krajach jak i prowadzenie korespondencji z zainteresowanymi osobami .

  $1036 (Avg Bid)
  $1036 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert
  Logo marki survivalowej Zakończone left

  Tworzę markę produktów survivalowych. Poszukuję osoby, która stworzy dla mnie logo. Proszę o konkretne oferty.

  $24 (Avg Bid)
  $24 Średnia Oferta:
  47 składanie ofert

  ...Medycyną, Suplementami, Farmaceutykami, Chemią. Jeżeli masz doświadczenie w pracy z takimi tekstami śmiało czytaj dalej. Do realizacji jest parafrazowanie, edycja tekstu oraz SEO. Język pracy polski lub angielski do wyboru. Mam dokładnie dwa zlecenia tego samego rodzaju. Konieczne jest podpisanie NDA (Umowa o poufności) i przeniesienie pełnych praw autorskich majątkowych etc na zamawiającego. Tzn jest to praca nad typowo komercyjnym projektem. Łącznie mamy 214 artykułów o różnej długości od 100 słów do około 3000 słów. Docleowo te artykuły mają stać się produktami. Lista aktywności do realizacji jest obszerna. Praca naturalnie zdalna w Wordpressie. Jeżeli nie wiesz czym jest Wordpress proszę nie składaj oferty. Lista zadań dla 21...

  $546 (Avg Bid)
  $546 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert
  Project for Damian K. Zakończone left

  Cześć Damian, Jestem CTO małego SH , szukamy obecnie osób z Twoim skillsetem (javascript, react). Mam obecnie sporo ciekawych projektów do obłożenia. Czy chciałbyś porozmawiać o ofercie pełnoetatowej pracy?

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Patrycja P. Zakończone left

  Cześć Patrycja, Jestem CTO małego SH , szukamy obecnie osób z Twoim skillsetem (javascript, react). Mam obecnie sporo ciekawych projektów do obłożenia. Czy chciałbyś porozmawiać o ofercie pełnoetatowej pracy?

  $15 / hr (Avg Bid)
  $15 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Piotr P. Zakończone left

  Cześć Piotr, Jestem CTO małego SH , szukamy obecnie osób z Twoim skillsetem (javascript, react i node.js na backendzie). Mam obecnie sporo ciekawych projektów do obłożenia. Czy chciałbyś porozmawiać o ofercie pełnoetatowej pracy?

  $20 / hr (Avg Bid)
  $20 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Project for Adrian S. Zakończone left

  Cześć Adrian, Jestem CTO małego SH , szukamy obecnie osób z Twoim skillsetem (javascript, react). Mam obecnie sporo ciekawych projektów do obłożenia. Czy chciałbyś porozmawiać o ofercie pełnoetatowej pracy?

  $10 / hr (Avg Bid)
  $10 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert
  Buzz marketing | Meble Zakończone left

  Proszę o przesłanie oferty na Buzz Marketing w branży meblowej (e-sklep). Interesują nas wpisy linkujące do e-sklepu z różnych portali social media lub komentarzy na blogach internetowych. Z góry dziękuję za przesłanie oferty wraz z propozycją ceny.

  $803 (Avg Bid)
  $803 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  ...koncepcyjna. Wymagania: minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z WP. umiejętność kreatywnego myślenia. zdolności komunikacyjne (wytłumaczyć trudne, chłopu na miedzy) ----------------------------------- 2. BUDOWA STRON - Współpraca stała (4 -6 stron w miesiącu) [Rozliczenie za projekt. Na potrzeby wyceny prosze podać koszt OnePages z 8 sekcjami] a. Projekt graficzny: - Dobieranie/wyszukiwanie zdjęć i kolorystyki pod istniejący szablon. - Tworzenie/wyszukiwanie/przerabianie ikon pod istniejący szablon. - Proste projekty topu strony. b. Uruchomienie: - Towarowanie szablonu w dostarczone treści. - Instalacja na serwerze konfiguracja domeny oraz odpalenie skrzynek. pocztowych. Wymagania: Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z WP Umiejętność kreatywnego my...

  $121 (Avg Bid)
  $121 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Potrzebujemy narzędzia, które z gotowego, standardowego pliku .xlsx z różnymi opcjami produktu (opisami parametrów naszego produktu) będzie tworzył zindywidualizowaną ofertę dla klienta pod kątem wybranych w pliku .xlsx opcji.

  $224 (Avg Bid)
  $224 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Zlecimy tłumaczenie całej witryny (wszystkich podstron) na język angielski (amerykański angielski). Prosimy o wycenę na kontakt(małpka)asperIT.com. Tylko poważne oferty przez doświadczonych tłumaczy/nativ speaker'ów. Użytkownikom Google Translatora oraz DeepL z góry dziękujemy.

  $323 (Avg Bid)
  $323 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Cześć, poszukuję rozwiązania, które zaimplementuje pliki źródłowe dostawcy CSV (url) do Subiekt GT wraz z aktualizacją stanów i cen 1-2 razy dziennie. URL plików CSV nie zmienia się i dotyczy 3 różnych dostawców.

  $193 (Avg Bid)
  $193 Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Hej! Jeśli jesteś programistą w języku Java, to mam dla Ciebie ofertę! Prowadzę firmę sprzedającą kursy programowania, i chcemy realnie pomóc dostać się kursantom do pierwszej pracy. Chciałbym aby programista mógł prowadzić konsultacje w dogodnych dla Ciebie godzinach. Konsultacje będą odbywały się jeden dzień w tygodniu, a mimo to zarobisz ciekawe pieniądze. Chciałbym żeby była to osoba która posiada firmę, aby zawrzeć formę B2B. Pozdrawiam ?

  $33 / hr (Avg Bid)
  $33 / hr Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Szukamy osób do zespołu programistów na stałe zlecenie ok 12 miesięcy, na czas budowy platformy crowdfundingowej. Osoby które zgrają się z zespołem i będą lojalne wobec firmy otrzymają propozycję stałej pracy na obopólnie ustalonych dogodnych warunkach. Osoby posiadające doświadczenie z zakresu: - AI - Blockchain - Front End Dev - Back End Dev - UI/UX/Projektowanie graficzne - Budowa kompleksowa platform społecznościowych - Zarządzanie zespołem developerskim - iOS/ Android Apps Budujemy obecnie zespół, prowadzimy rozmowy indywidualne. Szukamy osób które zaangażują się w projekt platformy od a-z i będą jej częścią. Po zrealizowaniu platformy dla osób chcących zostać w zespole na stałe przewidujemy częściowe udziały. Wynagrodz...

  $25 / hr (Avg Bid)
  $25 / hr Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Zlecę wykonanie mikrousługi w języku php/java/python, która umożliwi dwie funkcje: logowanie się przez węzeł krajowy i powrót do strony, która wykona akcję wraz z danymi użytkownika, oraz umożliwi podpisywanie dokumentów przez profil zaufany i zwróci podpisany dokument do usługi, która wykona akcję

  $2097 (Avg Bid)
  $2097 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  Dzień dobry, poszukuję programisty z doświadczeniem w python i podstawami frontendu. Stała współpraca przy realizacji wewnętrznych projektów w mojej firmie. Obecnie prowadzimy 3 projekty oparte na django, służące automatyzacji pracy, procesów i obsługi Klienta. Podstawowy projekt - dołożenie integracji do już istniejącego systemu (posiadamy już inne integracje), optymalizacja obecnego systemu, docelowo przetwarzanie obrazów, wdrożenie systemu zarządzania zleceniami oraz przyjmowania zleceń. Drugi projekt - rozwój narzędzia przetwarzającego dane z serwisów internetowych. Trzeci projekt - rozwój platformy przetwarzającej ogromne ilości danych ze sklepów internetowych. Poszukuję programisty do stałej współpracy na ...

  $19 / hr (Avg Bid)
  $19 / hr Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Potrzebuję stworzyć/przerobić teksty na stronie zespołu muzycznego. Idea jest taka, by teksty mówiły o naszej pracy tak jakby to była tematyka kulinarna.

  $12 (Avg Bid)
  $12 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Trzeba przejrzeć tekst w word Online i poprawić (stylistykę i ortografię).

  $4 / hr (Avg Bid)
  $4 / hr Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Poszukuję osoby, która napisała by skrypt, który potrafiłby pobrać 3 parametry ze znanej platformy do sprzedaży. Podajemy link do sklepu na portalu aukcyjnym i ten skrypt miały pobrać wszystkie oferty ze sklepu i pobrać takie dane: - link do aukcji - liczba sprzedanych sztuk - cena produktu Dodatkowo oczywiście nie mógłby zostać wykryty przez systemy antyspamowe

  $425 (Avg Bid)
  $425 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Poszukujemy osoby, która zaprojektuje dla nas rodzinę lamp z elastycznym źródłem światła. Oczekujemy przede wszystkim kreatywności, a doświadczenie w pracy ze światłem, będzie wartością dodaną. Projekty, w zależności od ustaleń, mogą być przygotowane w formie wizualizacji lub wizualizacji ze szczegółowymi rysunkami technicznymi. Zachęcam do kontaktu.

  $374 (Avg Bid)
  $374 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Witam, Szukam copywritera, który zrobi Scenariusz dla filmiku na Youtube w języku polskim. Tematy: "Jak szukać klientów grafiku komputerowemu?" "Zalety i wady pracy jako grafik komputerowy" Ilość stron jest 3. Czcionka: Times New Roman. Rozmiar: 12 pt. Musi być około 8000 znaków. *Dodatkowo mam te scenariusze w języku rosyjskim. Gdyby na stronie był tłumacz (osoba tylko z Polski), proszę o wiadomość. * Proszę o podanie stawki za 1 scenariusz Pozdrawiam Katia

  $23 (Avg Bid)
  $23 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  ...do pracy przez internet, a konkretnie do sieci afiliacyjnej (oferujemy klientom produkty z różnych branży, w promocjach, po korzystnych upustach lub po prostu zachęcamy do rejestracji u danego klienta). W ten sposób zarabiamy pieniądze - z prowizji od banku, bukmachera, restauracji, sklepu z odzieżą, kosmetykami itp. Dlaczego szukam osób? To proste, z każdej pozyskanej osoby mam % z jego przyszłych zysków, dlatego zależy mi aby i Tobie się udało. Mnie również ktoś kiedyś zwerbował do sieci i ktoś również dzisiaj na mnie zarabia. Po przejściu weryfikacji i poznaniu podstaw tej branży i Ty będziesz mógł szukać swoich współpracowników i na nich generować dochód pasywny. Co oferujemy? * wypłaty 4 razy w miesiącu ...

  $437 (Avg Bid)
  $437 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Teraz tłumaczymy całą książkę i oczekuję idealnej pracy bez poprawek. Gdybyś potrzebował jeszcze jakiś informacji ode mnie proszę pytaj.

  $450 (Avg Bid)
  Projekt z Umową o Zachowaniu Poufności
  $450 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Sklep potrzebuje kompleksowej pomocy i doradztwa przy ustawieniu kampanii w Google adwords oraz krotkiego szkolenia z obslugi. Poszukuje kogos najlepiej z Trojmiasta abysmy mogli spotkac sie na zywo. Nie wykluczam pracy zdalnej.

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Dzień Dobry Do stałej współpracy poszukuje freelancera do prowadzenia i promocji konta na Twitterze dla startupu gamingowego. Interesuje mnie na początku analiza możliwości i przedstawienie strategii na rozwój nowo powstałego profilu. Jeśli chodzi o możliwość ustawienia kampanii reklamowych to ich budżet i ilość uzależniona będzie od konwersji. Rozliczenie najchętniej na podstawie FV, Proszę o oferty w odpowiedzi.

  $146 (Avg Bid)
  $146 Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  tłumaczenie ebooka z j. polskiego na j. angielski o rozmowie kwalifikacyjnej online w sprawie pracy

  $85 (Avg Bid)
  $85 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Aplikacja na stanowisko: Specjalist(k)a ds. tworzenia prezentacji / Graficzka-Grafik Doświadczenie: Specjalista/Mid Forma zatrudnienia: kontrakt B2B / umowa o dzieło Tryb pracy: praca zdalna Miejsce pracy: praca zdalna Wymagane umiejętności • Tworzenie kreatywnych prezentacji • PowerPoint • Adobe Photoshop, Adobe Illustrator • MS Excel • Angielski • Wyczucie estetyczne Opis stanowiska: Zajmujemy się m.in. tworzeniem profesjonalnych prezentacji biznesowych. Jako specjalist(k)a ds. tworzenia prezentacji będziesz odpowiedzialna/y za świat komunikacji wizualnej, tworząc efektowne prezentacje multimedialne. Wizualizacje te będą ułatwiać prezenterom przekazywanie kluczowych treści i pomogą zapaść na długo w pamięci odbiorców. Poszukiwany kr...

  $297 (Avg Bid)
  $297 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert
  More blood Zakończone left

  Witam wszystkich metalowców. Mam prośbę. kto wymyśli i narysuje logo zespołu w wersji elektronicznej. na pewno nie za darmo. gramy thrash metal. bardzo potrzebne. Kto ma możliwość, oferty proszę pisać na osobności, umówimy się. Dziękuję wam wszystkim.

  $61 (Avg Bid)
  $61 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  ...postęp prac monitorowany. Zależy mi na osobach które rozumieją pojęcie marketingu afilacyjnego lub wcześniej pracowały z systemami które sprzedają w afilacji. Jeżeli nie rozumiesz pojęcia afilacji lub nie wiesz czym jest marketing proszę nie składaj oferty. Nie jestem w stanie poświęcić wyszkolić Cię w tym zagadnieniu. Nie mam na to po prostu czasu. Język interreakcji to Polski ale jest też opcja realizacji tego samego zlecenia w języku angielskim. Jeżeli płynnie posługujesz się innym językiem obcym daj proszę znać. Może być także Metodyka pracy jest prosta: Fotografia dużej ilości kasy leżącej na stole. Tekst w stylu Czy chcesz zarabiać 10k pln miesięcznie w gotówce. Żadnych szczegółów odnośnie tego co sprzedajemy w postach na gr...

  $300 (Avg Bid)
  $300 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Dzień dobry, szukamy do współpracy osób do zarządzania Google Ads na poziomie średnio zaawansowanym/ zaawansowanym Osoba, która potrafi identyfikować trendy, potrafi zrozumieć potrzeby klienta i jego klientów/produkt 1. Tworzenie struktury kampanii 2. Optymalizacja 3. Remarketing Pracujemy w | Trello, Asana 1. Wymiar pracy godzinowy 2. Elastyczność działania w oparciu o wspólne ustalenia

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Średnia Oferta:
  22 składanie ofert

  ...zatowarowanie sklepu internetowego z lekami Konkretnie z jednym produktem. Z Modafinilem. Do wprowadzenia będzie co najmniej 10 brandów Modafinilu Co najmniej 1500 znaków ze spacjami unikalnej treści na produkt. Ogromna prośba o składanie ofert przez osoby mające doświadczenie z Copywriting oraz SEO. Oraz ze skryptami sklepów internetowych. Jeżeli nie rozumiesz tych zagadnień powyżej proszę nie składaj oferty. Produkt do wprowadzenia to różnorodne brandy Modafinilu zanjdujące się poniżej: Alertec, Alertex, Altasomil, Aspendos, Forcilin, Intensit, Mentix, Modafinil, Modafinilo, Modalert, Modanil, Modasomil, Modvigil, Modiodal, Modiwake, Movigil, Provigil, Resotyl, Stavigile, Vigia, Vigicer, Vigil, Vigimax, Wakelert and Zalux. Każdy produkt należy...

  $75 (Avg Bid)
  $75 Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  ...Dodajemy odwagi! Jeśli szukasz pracy, która zmienia świat na lepszy - dołącz do nas! Najważniejsze obowiązki: tworzenie i zarządzanie kampaniami reklamowymi, projektowanie oraz nadzór nad zmianami w serwisach internetowych, współpraca z zewnętrznymi firmami przy realizacji projektów IT, przygotowywanie materiałów marketingowych (tekst i grafika), prowadzenie działań promocyjnych online, optymalizacja procesów sprzedażowych, tworzenie i wysyłka mailingów, content marketing. Wymagania: min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie w realizacji projektów marketingowych lub sprzedażowych, umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, łatwości w nawiązywaniu kontaktów...

  $951 (Avg Bid)
  $951 Średnia Oferta:
  22 składanie ofert

  ...która posiada wykształcenie wyższe, informatyczne lub pokrewne oraz wiedzę z zakresu: - języka C/C++(3+ lat doświadczeń w pracy na podobnym stanowisku) - technologii OpenCV - wykorzystania systemów kontroli wersji - języka Python (mile widziane) Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu prac badawczo-rozwojowych w dziedzinie computer vision. Główne zadania: - tworzenie i rozwój specjalistycznego oprogramowania w technologii widzenia komputerowego (Computer Vision) - tworzenie oprogramowania współpracującego z akcesoriami zewnętrznymi (m.in. z kamerami NoIR) - współudział w tworzeniu kompleksowych innowacyjnych systemów informatycznych Oferujemy: - elastyczny czas pracy, również pracę na część etatu - atrakcyjne...

  $21 / hr (Avg Bid)
  $21 / hr Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  poszukujemy freelancerów do kompleksowej obróbki zdjęć typu packshot - wycięcie tła, równanie krawędzi produktu, ewentualne wygładzanie,korekta koloru i światła, wybielenie bieli na materiale oraz cieni. Przykładowo obrobione zdjęcie w załączniku - oraz surowe do obróbki. Produkty głównie niemowlęce - szukamy do stałej współpracy. Proszę o oferty wraz z ceną .

  $13 (Avg Bid)
  $13 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert

  Posiadamy sklep internetowy mastersofcovers.com. Poszukujemy kodera, który specjalizuje się w Woocommerce. Do stałej współpracy rozbudowy sklepu o nowe funkcjonalności. Zadania na start: 1. Aktualizac...realizacji zamówienia 5. Na stronie produktu chcemy dodać upgradować wtyczkę na wersję płatną, aby moc osadzić więcej zdjęć i filmiki produktowe w galerii zdjęć. Teraz mamy opcję tylko na 3 szt. 6. Dodać nową opcję płatności – Stripe Jeśli wycena wymaga większej ilości szczegółów - proszę o kontakt. Do oferty proszę dołączyć linki do zrealizowanych na woocommerce sklepów. Nie będziemy oceniać ich pod kątem graficznym, bardziej pod kątem poprawności działania.

  $213 (Avg Bid)
  $213 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert

  Rozpoczynam sprzedaż z legowiskami dla gryzoni oraz matami do klatek, wszystko szyte ręcznie, i na indywidualne zamówienia - sklep to 30 % oferty pozostałe to zamówienia indywidualne. Dlatego na sklepie potrzebuje modułu do tworzenia zamówień indywidualnych po którym klient prześle mi swoje zamówienie a ja poźniej moge je wycoenić i odesłać fakture do zapłaty. Pozostałe produkty będą gotowe na kup teraz lub dostepne w ciagu 10 dni roboczych do wysłania. Sklep już mam ale jest to wszystko w budowie - wymaga poprawy wizualnej - zaplanowania architektury treści, odpowiedniego podziału na kategorie, optymalizacji pod kontem szybkości wyświetlania strony. Sklep nazywa się docelowo bedzie dzialal na niemiecki rynek. adres sklepu to Sklep jest w budo...

  $2051 (Avg Bid)
  $2051 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Cześć Poszukuję osób z norweskim do pracy w kontakcie z klientem (100% zdalnie). Szukam osoby która będzie się zajmowała kontaktem z klientem norweskim (branża IT i pokrewne). Praca polega rozmowie z klientem (zdobywanie podstawowych wymagań projektowych, dopinanie zakresu prac, rozmowa podsumowująca itp.) Wymagania obowiązkowe to biegły język norweski który umożliwia swobodną rozmowę Inne szczegóły do ustalenia

  $10 / hr (Avg Bid)
  $10 / hr Średnia Oferta:
  7 składanie ofert

  Zlecę przygotowanie treści wraz z odpowiednio dobraną grafiką. Strona ma być prosta, przejrzysta i treściwa, mamy wybrany szablon (Software 3) Zajmuję się zarządzaniem projektami IT, stron...rozwiązania Słowa kluczowe: uruchomienie produkcyjne, dokumentacja, utrzymanie, obsługa błędów Wybór i zakup gotowego rozwiązania Słowa kluczowe: na zamówienie vs. gotowy produkt, customizacja rozwiązań, SaaS Nie mam wytycznych co do długości tekstów, ilości stron. itp Strona zawierająca treści będzie stroną statyczną bez cms opartą o szablon Treść w języku polskim. Proszę o przedstawienie oferty, materiały mają być spójne, estetyczne i będą podlegać akceptacji.

  $8 (Avg Bid)
  $8 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Witamy, poszukujemy osobę, która jest w stanie zrobić tłumaczenie z języka rosyjskiego na polski, tłumaczenie ma być w branży marketingu, więc dobrze jak tłumacz będzie wiedział różne terminy marketingowe. Szacunkowy budżet do negocjacji. Osobie zainteresowanej w takiej robocie będzie wysłane zadanie i udzielono więcej informacji. Miłego dnia :)

  $17 (Avg Bid)
  $17 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Dzień dobry, Szukam tłumacza z polskiego na angielski. Potrzebuję tłumaczenia katalogu z produktami ogrodowymi. Ilości karteczek z produktami około 50 szt. Tekstów nie są dużo, przykładowy największy tekst do tłumaczenia w załacznikach. Proszę napisać koszt tłumaczenia jednej karteczki z produktem i czas realizacji tego projektu Dziękuję.

  $18 (Avg Bid)
  $18 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Tworzenie i prowadzenie grup na Facebooku, Linkedin, Twitter • Planowanie i przygotowywanie ciekawych postów w social media zgodnych z kierunkiem rozwoju n naszych usług • Tworzenie treści tekstowych i wizualnych • Angażowanie...social media (Facebook, Linkedin, Twitter); • Doświadczenie w animowaniu dyskusji z użytkownikami; • Doświadczenie w monitoringu i moderacji kanałów social media; • Praktyczna znajomość prowadzenia kampanii w Social Media; • Podstawowa znajomość Google Analytics; • Umiejętność tworzenia grafik z wykorzystaniem takich narzędzi jak Canva, Photoshop lub GIMP. O NAS: Jesteśmy start-upem – nasz portal pracy rusza we wrześniu i szukamy wsparcia w zakresie prowadz...

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Prowadzimy sprzedaż różnego rodzaju produktów w internecie tak naprawdę od rzeczy codziennego użytku np. w kuchni do różnego rodzaju narzędzi. Poszukujemy osób które potrafią obsługiwać system BaseLinker lub które miały z nim styczność nawet w małym stopniu wcześniej. Jedynym zadaniem, którego wymagam to tworzenie ofert na Allegro tak aby były ładne, ciekawe i czytelne.

  $15 (Avg Bid)
  $15 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Witamy, poszukujemy osobę, która jest w stanie zrobić tłumaczenie z języka rosyjskiego na polski, tłumaczenie ma być w branży marketingu, więc dobrze jak tłumacz będzie wiedział różne terminy marketingowe. Szacunkowy budżet do negocjacji. Tłumaczenie z rosyjskiego na polski ok. 1400 słów. Osobie zainteresowanej w takiej robocie będzie wysłane zadanie i udzielono więcej informacji. Miłego dnia :)

  $27 (Avg Bid)
  $27 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  Potrzebujemy osoby, która będzie pomagać nam w projektach e-commerce. To dodatkowy zarobek, rozliczany w stawce godzinowej. Potrzebujemy osoby, która bedzie odpowiedzialna za: Wdrażanie i rozbudowa sklepów Internetowych opartych na Prestashop, Integracje Prestashop z różnymi...zarobek, rozliczany w stawce godzinowej. Potrzebujemy osoby, która bedzie odpowiedzialna za: Wdrażanie i rozbudowa sklepów Internetowych opartych na Prestashop, Integracje Prestashop z różnymi systemami, Migracje, importy i exporty danych, Modyfikacje funkcjonalności, layoutów itp. Must-have Dobra znajomość PHP, MySQL, symfony, Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JQuery, Umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy w metodyce zwinnej, mile widzi...

  $25 / hr (Avg Bid)
  $25 / hr Średnia Oferta:
  30 składanie ofert

  Witam, zlecę wykonanie fotorealistycznych wizualizacji jachtu żaglowego na podstawie zdjęć a następnie przeprojektowanie zgodnie z zapotrzebowaniem (proste zmiany kolorystyczne). Zaczniemy do jednej łodzi: 4 wizualizacje z zewnątrz (dobrze by było z załogą) 3 wizualizacje ze środka Jeśli współpraca się ułoży, w planach kolejne 4 łodzie. Proszę o oferty z próbkami prac/linkiem do portfolio. pozdrawiam Radek

  $337 (Avg Bid)
  $337 Średnia Oferta:
  12 składanie ofert