Tłumacz przysięgły angielskiprojekty

Filtruj

Moje ostatnie wyszukiwania
Pokaż:
Budżet
dla
dla
dla
Typ
Umiejętności
Języki
  Stan Projektu
  2,128 tłumacz przysięgły angielski znalezione projekty, cennik w USD

  Medical Copywriter WANTED! Edycja i parafrazowanie 214 artykułów w WP Zlecę kompleksową pracę związaną z copywritingiem. Zagadnienia związane z Medycyną, Suplementami, Farmaceutykami, Chemią. Jeżeli masz doświadczenie w pracy z takimi tekstami śmiało czytaj dalej. Do realizacji jest parafrazowanie, edycja tekstu oraz SEO. Język pracy polski lub angielski do wyboru. Mam dokładnie dwa zlecenia tego samego rodzaju. Konieczne jest podpisanie NDA (Umowa o poufności) i przeniesienie pełnych praw autorskich majątkowych etc na zamawiającego. Tzn jest to praca nad typowo komercyjnym projektem. Łącznie mamy 214 artykułów o różnej długości od 100 słów do około 3000 słów. Docleowo te artykuły mają stać się produktami. Lista aktywności do realizacji j...

  $546 (Avg Bid)
  $546 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Zlecimy tłumaczenie całej witryny (wszystkich podstron) na język angielski (amerykański angielski). Prosimy o wycenę na kontakt(małpka)asperIT.com. Tylko poważne oferty przez doświadczonych tłumaczy/nativ speaker'ów. Użytkownikom Google Translatora oraz DeepL z góry dziękujemy.

  $323 (Avg Bid)
  $323 Średnia Oferta:
  13 składanie ofert

  Witam, Szukam copywritera, który zrobi Scenariusz dla filmiku na Youtube w języku polskim. Tematy: "Jak szukać klientów grafiku komputerowemu?" "Zalety i wady pracy jako grafik komputerowy" Ilość stron jest 3. Czcionka: Times New Roman. Rozmiar: 12 pt. Musi być około 8000 znaków. *Dodatkowo mam te scenariusze w języku rosyjskim. Gdyby na stronie był tłumacz (osoba tylko z Polski), proszę o wiadomość. * Proszę o podanie stawki za 1 scenariusz Pozdrawiam Katia

  $23 (Avg Bid)
  $23 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  tłumaczenie ebooka z j. polskiego na j. angielski o rozmowie kwalifikacyjnej online w sprawie pracy

  $85 (Avg Bid)
  $85 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Aplikacja na stanowisko: Specjalist(k)a ds. tworzenia prezentacji / Graficzka-Grafik Doświadczenie: Specjalista/Mid Forma zatrudnienia: kontrakt B2B / umowa o dzieło Tryb pracy: praca zdalna Miejsce pracy: praca zdalna Wymagane umiejętności • Tworzenie kreatywnych prezentacji • PowerPoint • Adobe Photoshop, Adobe Illustrator • MS Excel • Angielski • Wyczucie estetyczne Opis stanowiska: Zajmujemy się m.in. tworzeniem profesjonalnych prezentacji biznesowych. Jako specjalist(k)a ds. tworzenia prezentacji będziesz odpowiedzialna/y za świat komunikacji wizualnej, tworząc efektowne prezentacje multimedialne. Wizualizacje te będą ułatwiać prezenterom przekazywanie kluczowych treści i pomogą zapaść na długo w pamięci odbiorców. Poszukiwany kreator p...

  $297 (Avg Bid)
  $297 Średnia Oferta:
  8 składanie ofert

  Poszukuję tłumacza który posługuje się językiem polskim i angielski i dodatkowo jest coachem ICF lub EMCC. Przetłumaczyłem książkę 200 stron z języka polskiego na język angielski ale trzeba doszlifować tłumaczenie angielskie.

  $278 (Avg Bid)
  $278 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Dzień dobry, chciałbym żebyś przetłumaczyła dla mnie krótki tekst, dosłownie kilka linijek na język angielski. Użyj takich słów jakie według ciebie będą najlepsze, tekst musi być w 100% poprawny gramatycznie. Czy podejmiesz się tego zadania?

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Cześć, chciałbym żebyś przetłumaczył dla mnie krótki tekst, dosłownie kilka linijek na język angielski. Użyj takich słów jakie według ciebie będą najlepsze, tekst musi być w 100% poprawny gramatycznie. Czy podejmiesz się tego zadania?

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Cześć, chciałbym żebyś przetłumaczyła dla mnie krótki tekst, dosłownie kilka linijek na język angielski. Użyj takich słów jakie według ciebie będą najlepsze, tekst musi być w 100% poprawny gramatycznie. Czy podejmiesz się tego zadania?

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Cześć, chciałbym żebyś przetłumaczyła dla mnie krótki tekst, dosłownie kilka linijek na język angielski. Użyj takich słów jakie według ciebie będą najlepsze, tekst musi być w 100% poprawny gramatycznie. Czy podejmiesz się tego zadania?

  $5 / hr (Avg Bid)
  $5 / hr Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Witamy, poszukujemy osobę, która jest w stanie zrobić tłumaczenie z języka rosyjskiego na polski, tłumaczenie ma być w branży marketingu, więc dobrze jak tłumacz będzie wiedział różne terminy marketingowe. Szacunkowy budżet do negocjacji. Osobie zainteresowanej w takiej robocie będzie wysłane zadanie i udzielono więcej informacji. Miłego dnia :)

  $17 (Avg Bid)
  $17 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Dzień dobry, Szukam tłumacza z polskiego na angielski. Potrzebuję tłumaczenia katalogu z produktami ogrodowymi. Ilości karteczek z produktami około 50 szt. Tekstów nie są dużo, przykładowy największy tekst do tłumaczenia w załacznikach. Proszę napisać koszt tłumaczenia jednej karteczki z produktem i czas realizacji tego projektu Dziękuję.

  $18 (Avg Bid)
  $18 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Szukam osób,które potrafią edytować filmy itp. Chodzi o to,że dostajesz klipy filmowe, które musisz wrzucić do aplikacji która przetłumaczy film z Angielskiego na Polski (Chyba że umiesz dobrze Angielski to nie potrzebujesz aplikacji.) Gdy masz przetłumaczony jakiś filmik edytujesz go w jakimś programie lub aplikacji na telefonie albo komputerze to znaczy. -Dodajesz Polskie napisy tak żeby zgrywały się z wypowiedzią ludzi na filmie -dodajesz jakieś zdjęcia,memy do tego tak aby filmik był prosty miał dobrą jakość i wyglądał w miarę profesjonalnie + był nieraz zabawny I gotowy filmik publikujesz np na FB,IG,YT,czy TikTok poprostu wybierasz gdzie chcesz publikować filmy. Możesz wszędzie a możesz tylko w kilku miejscach lub na jednej platformie Ja pole...

  $375 (Avg Bid)
  $375 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Witamy, poszukujemy osobę, która jest w stanie zrobić tłumaczenie z języka rosyjskiego na polski, tłumaczenie ma być w branży marketingu, więc dobrze jak tłumacz będzie wiedział różne terminy marketingowe. Szacunkowy budżet do negocjacji. Tłumaczenie z rosyjskiego na polski ok. 1400 słów. Osobie zainteresowanej w takiej robocie będzie wysłane zadanie i udzielono więcej informacji. Miłego dnia :)

  $27 (Avg Bid)
  $27 Średnia Oferta:
  19 składanie ofert

  ...Optymalizacja czasu ładowania oraz działania na mobile. • Rozbudowa, zmiany i usprawnienia na aktualnych stronach. Napisz do nas, jeśli: • Znasz WordPressa jak własną kieszeń. • Umiesz dopieścić frontend (piksele mają dla nas znaczenie). • Backend nie stanowi dla Ciebie problemu. • Pracujesz sprawnie, czysto i zgodnie ze specyfikacją. • Jesteś terminowy i nie wybaczasz sobie poślizgów. • Znasz język angielski na tyle, aby rozumieć polecenia od klienta. • Znasz ACF, Elementor Pro, Divi, Konstruktor bloków. • Dobra znajomość WordPress + WooCommerce Actions i Filters. • Jeśli dobrze wymiatasz w PHP, HTML5, CSS, JS, jQuery. • Podejście „mniej kodu” i „mniej wtyczek” podczas tworzenia małych ...

  $1027 (Avg Bid)
  $1027 Średnia Oferta:
  37 składanie ofert
  Tłumacz Indonezyjski Zakończone left

  Szukam Polskiego tłumacza z językiem indonezyjskim.

  $19 / hr (Avg Bid)
  $19 / hr Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Dzień dobry, posiadam sklep na Wixie, który jest w wielu językach. Niestety domyślna wyszukiwarka szuka tylko w języku strony, tj. jeśli ustawię główny język jako polski, szuka tylko po polsku, jeśli jako angielski, tylko po angielsku, etc. Niestety wyszukiwarka dostosowuje się jedynie do ustawień administracyjnych, a nie tego, jaki język wybierze użytkownik. Chciałbym, żeby wyszukiwarka płynnie przeskakiwała między językami, w zależności od wyborów użytkownika, w jakim języku chcą przeglądać stronę.

  $134 (Avg Bid)
  $134 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert
  Tłumaczenie (PL->ENG) Zakończone left

  Szukam tłumacza do przełożenia wezwania do zapłaty wystawionego przez kancelarię adwokacką na język angielski (260 słów). Tłumaczenie nie musi być przysięgłe, ale wymagam potwierdzenia kwalifikacji tłumacza.

  $21 (Avg Bid)
  $21 Średnia Oferta:
  21 składanie ofert
  Audioprzewodnik na IOS Zakończone left

  Muzeum Życia w PRL to małe muzeum w centrum War...systemem android. Audio przewodnik jest dostępny w językach: polskim, angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim i wkrótce mamy nadzieję na ukraiński. Działa w następujący sposób - na telefon ściąga się aplikację - w zależności od tego jaki język jest ustawiony w telefonie aplikacja uruchamia odpowiedni język. W przypadku języka, który nie występuje w aplikacji uruchamia się automatycznie język angielski. Można zobaczyć i ściągnąć aplikacje poprzez ten link Obecnie potrzebujemy zrobić wersję audio przewodnika, który działałby na systemie IOS i telefonach Apple. Szukamy osoby, która wykona dla nas taką wersję audioprzewodnilka

  $444 (Avg Bid)
  $444 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  ...Technologia / Spa and Health i inne na rynku międzynarodowym(US,UK,CA) Dodatkowo: - Śledzenie i rozpoznawanie nowoczesnych trendów sprzedaży na platformach Amazon itp. - Utrzymywanie relacji z firmami oraz przekierowywanie do dalszych projektów - Działania internetowe B2C i B2B: mailingi (MailChimp), social media, tworzenie contentu Wymagamy: - Bardzo dobry (upper-intermediate, advanced) język angielski (sprawdzamy) Dodatkowe Info: - Wynagrodzenie: Stawka + System Akordowy(wynikowy) - Mile widziany status student. - Praca zdalna, w domu, dowolnych godzinach. - Możliwość rozwoju oraz wieloletniej współpracy - Uczestnictwo w międzynarodowych projektach Jeśli dysponujesz wolnym czasem i chcesz sprawnie zarobić- napisz do nas i załącz swoje CV:...

  $500 (Avg Bid)
  $500 Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  ...zawierała dodatkowe rzeczy jak : Możliwość wyszukiwania ludzi po mieście zamieszkania. Płatności tak samo jak w onlyfans (automatycznie). Wbudowane kamerki online. Łatwego udostępniania pomiędzy snapchatem, tiktokiem, fb i innymi portalami. Wbudowane płatności + z czasem kryptopłatności. Do strony chciałbym załączyć aplikację ale to z czasem na wzór tindera. Język strony to głównie: Polski, Angielski, Ukraiński. + tłumaczenie google. Czas na wykonanie jest długi. Wystartowanie z wszystkim planujemy na wakacje, marketing, seo i reszta. Szukam ludzi którzy są w stanie za odpowiednie pieniądze zrobić to co mam w głowie. Ludzi którzy po zrobieniu całości będą chcieli współpracować w dłuższej perspektywie. Proszę o wycenę. Zastrzegam sobie,...

  $1102 (Avg Bid)
  $1102 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Poszukujemy osoby, która stworzy stronę internetową agencji nieruchomości. Strona powinna być przejrzysta i ciekawa. Mamy kilka stron, które nam się podobają, ale liczymy na kreatywność i zaangażowanie w tworzenie strony. Strona musi zawierać kilka kategorii i nasze oferty. Jezyk polski preferowany. dodatkowy jezyk angielski. strona musi być przygotowana odrazu pod SEO

  $132 (Avg Bid)
  $132 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert
  kreatywne pisanie Zakończone left

  szukamy kreatywnych umysłów, które potrafią pisać słowa z polskiego na inne języki, takie jak angielski, tajski, portugalski i francuski

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Średnia Oferta:
  9 składanie ofert

  Cześć! Potrzebna mi jest na już (!!!) prezentacja power point po angielsku na podstawie dokumentu po polsku. Dokument jest techniczny i ma 5 stron. Prezentacja najlepiej gdyby miała wykresy, tabele i grafikę. Proszę o kontakt tylko te osoby, które mogą się zająć tym od ręki i zajmie to nie dłużej niż jeden dzień. Biegły angielski i polski jest wymagany.

  $30 - $250
  Wyróżniony Pilny Ukryte Projekt z Umową o Zachowaniu Poufności
  $30 - $250
  11 składanie ofert

  ...między innymi: rozwój architektury oprogramowania, rozwój interfejsów użytkownika dla ekranów wbudowanych w urządzenia medyczne, łączność z lokalną bazą danych, komunikacja ze sprzętem zewnętrznym. Wymagania: - Bardzo dobra znajomość C++ - co najmniej dwa lata doświadczenia - Znajomość Qt, w tym modułów Qt Quick / QML - Znajomość zagadnień data science, statystyki i/lub machine learningu - Język angielski na poziomie potrzebnym do czytania dokumentacji technicznej Mile widziane będzie: - Znajomość nowoczesnego C++ (C++14 lub nowszy) - Podstawowa znajomość SQL - Znajomość systemu kontroli wersji Git - Znajomość systemu GNU/Linux Pożądane cechy kandydata: - Rzetelność i dokładność - Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań - Umiejęt...

  $16 / hr (Avg Bid)
  $16 / hr Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  ...weryfikacja i selekcja aplikacji kandydatów zgodnych z poszukiwanym profilem, tworzenie blind CV Prowadzenie wstępnych rozmów rekrutacyjnych z kandydatami, Raportowanie statusu rekrutacji, Co jest dla nas ważne? Doświadczenie w pozyskiwaniu kandydatów metodą Direct Search, Wykorzystywanie branżowych portali społecznościowych, Komunikatywność, odpowiedzialność, samodzielność oraz dokładność, Język angielski (min. B1). My zapewniamy: Umowa zlecenie prowizyjna lub B2B (procent od wartości placementu) Możliwość samodzielnej realizacji procesów i wdrażania nowych pomysłów, Przyjazny i pomocny team Praca w międzynarodowym środowisku z możliwością podnoszenia swoich kwalifikacji językowych, Praca zdalna - dowolne godziny i miejsce pracy, Mamy wi...

  $258 (Avg Bid)
  $258 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Potrzebujemy wsparcia przy tłumaczeniu napisów do jednego z naszych filmów. Napisy zostały przetłumaczone automatem, ale trzeba je zweryfikować, tzn. porównać obie wersje przy jednoczesnym oglądaniu filmu. Edycja napisów może być dokonana w dowolnym programie tekstowym z zachowaniem formatowania. Szukamy osoby, która zna angielski na poziomie B2/C1 i poradzi sobie z niuansami przy tłumaczeniu. Czas pracy to ok. 3h. Important: we need a Polish native speaker with good English skills.

  $26 (Avg Bid)
  $26 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Potrzebuje tłumacza języków skandynawskich, około 5-6 stron. Stała współpraca

  $25 (Avg Bid)
  $25 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Aktualnie poszukujemy Ghostwritera/Copywritera, który pomoże nam w napisaniu książki o tematyce psychologiczno-sprzedażowej. Książka będzie współtworzona wraz z dwiema osobami, przekazującymi treści. Nasz oczeki...umawia się ze wskazaną osobą i przeprowadza wywiad (może być tel.) i przygotowuje tekst). Mile widziana znajomość/zainteresowanie branżą psychologiczną. Istnieje możliwość pisania na zasadzie Ghostwritingu (bez nazwiska autora) lub podpisywania tekstów nazwiskiem autora. Zasady współpracy: 1/ Współpraca na kilka miesięcy (do roku). 2/ Tematyka biznesowa, psychologiczna 3/ Język publikacji angielski 4/ Możliwa współpraca zdalna. Oferujemy: - dobre wynagrodzenie - możliwość współpracy zdalnej - ciekawą tematykę tekst&...

  $19 / hr (Avg Bid)
  $19 / hr Średnia Oferta:
  5 składanie ofert

  Cześć :) Poszukujemy osóby, która będzie wsparciem dla naszego zespołu w szcególn...rozwiązywanie problemów • Wysoka Kreatywność i docenianie Piękna • Proaktywność i wychodzenie z inicjatywą i własnymi pomysłami • Zainteresowanie tematyką wellness [masaż, joga, medytacja, uzdrawianie energią i dźwiękiem, ajurweda, psychologia itp.] • Sukcesy w prowadzeniu kampanii marketingowych/działań marketingowych dla sklepów internetowych - branża wellness ogromny plus ;] • Język angielski zaawansowany/średnio zaawansowany [głównie dla celów tłumaczeń treści na posty z jęz. angielskiego] • Dostępność od zaraz • Początkowo ok. 15/20 godz/ tydzień - do ustalenia Zapraszamy do aplikacji lub ewentualnych ...

  $4 / hr (Avg Bid)
  $4 / hr Średnia Oferta:
  3 składanie ofert

  Qarbon IT to polski software house z Katowic. Na swojej stronie internetowej prowadzimy bloga biznesowego o tematyce IT, tworzeniu oprogramowania oraz rozszerzaniu zespołów programistycznych. Poszukujemy osoby, która zna angielski na poziomie bardzo dobrym do przetłumaczenia istniejących artykułów z polskiego na angielski. Ilość artykułów- 16. Link do bloga:

  $313 (Avg Bid)
  $313 Średnia Oferta:
  16 składanie ofert

  Potrzebuję przetłumaczyć teksty z strony internetowej po polsku na angielski. Tłumaczenia dostarczam w pliku .yaml

  $18 (Avg Bid)
  $18 Średnia Oferta:
  25 składanie ofert
  React Developer Zakończone left

  ...zarówno aplikacje oparte o gotowe rozwiązania, jak i szyte na miarę. Nasze usługi to między innymi IT consulting, pomoc w usprawnieniu funkcjonowania biznesu, support aplikacji i wiele innych. Twój zakres obowiązków: Aktywny udział w procesie projektowania nowych funkcjonalności Rozwój i modyfikacja istniejącego oprogramowania Wymagania: ReactJS Jest Testing-library Google Maps JS Here Maps JS Angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji Umiejętność logicznego myślenia, a także analityczny i otwarty umysł Odpowiedzialność, sumienność, dokładność Od kandydata nie oczekujemy doskonałej znajomości powyższych zagadnień, wszelakie ewentualne braki z powodzeniem rekompensuje chęć do nauki pod naszym kierunkiem. Zatrudnienie w oparciu o do...

  $31 / hr (Avg Bid)
  $31 / hr Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  ...Nasze usługi to między innymi IT consulting, pomoc w usprawnieniu funkcjonowania biznesu, support aplikacji i wiele innych. Twój zakres obowiązków: Aktywny udział w procesie projektowania nowych funkcjonalności Rozwój i modyfikacja istniejącego oprogramowania Wymagania: Backend PHP 7.3 MySQL PostgresSQL TimescaleDB Lumen 5.8 Laravel AdonisJS (Phasing out) NodeJS PHP Unit Znajomość Jiry Angielski na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji Umiejętność logicznego myślenia, a także analityczny i otwarty umysł Odpowiedzialność, sumienność, dokładność Od kandydata nie oczekujemy doskonałej znajomości powyższych zagadnień, wszelakie ewentualne braki z powodzeniem rekompensuje chęć do nauki pod naszym kierunkiem. Zatrudnienie w oparciu o dowolną umowę...

  $31 / hr (Avg Bid)
  $31 / hr Średnia Oferta:
  36 składanie ofert

  szukam tłumacza do pracy nad fajną stroną www na kilka tygodni. Ile za tydzień pracy?

  $250 (Avg Bid)
  $250 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert

  Potrzebuję zweryfikować tłumaczenie na język angielski książki przed publikacją, chodzi o gramatykę, poprawność zapisu przepisów oraz ich przygotowania. Książka jest już wstępnie przetłumaczona

  $17 (Avg Bid)
  $17 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  ...rekrutować pracowników. Mam trzy pozycje co chciałbym ogłosić ale troszkę ciężko jest to do zrobienia z Kanady bo mój polski nie jest najlepszy i niektóre strony tak jak OLX i pracuj kropka pl potrzebują numer telefonowy od Polski żeby dostać konfirmacje przez SMS. Ja bym chciał żeby ktoś napisał te ogłoszenia, sprawdził odpowiedź albo aplikacje, i przekazał je do mnie. Bardzo by pomogło jakbyś znał angielski jakbym potrzebował pomocy z przetłumaczeniem. Też by pomogło jak znał troszkę o komputerach i terminologie. Ja będę szukał trzech ludzi, jednego grafika, jednego programista, i kogoś kto ma doświadczenie jako administrator systemu albo jest dobry z serwerami. Ja tak myślę że z godzinę będzie trwało napisać te ogłoszenia i po tym to będziemy czekali na...

  $8 / hr (Avg Bid)
  $8 / hr Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Poszukuję Java developera, który dołączy do naszego zespołu pracującego nad platformą zarządzającą procesem testowania i egzaminowania na uczelniach w USA oraz na Bliskim Wschodzie. Kolejna faza projektu przewidziana jest na około 9 miesięcy (do końca 2021) - możliwość przedłużenia po tym okresie. Korzystamy z Javy, Groovy, Grail...miesięcy (do końca 2021) - możliwość przedłużenia po tym okresie. Korzystamy z Javy, Groovy, Grails, Spring, JPA, komunikacja pomiędzy developerami odbywa się po polsku, z klientem po angielsku (slack / standupy).  Wymagania: 1 Bardzo dobra znajomość Java (Groovy nice to have) 2. Grails (nice to have) 3. Znajomość ekosystemu Spring (Boot, Security, Cloud, Oauth) 4. Gradle, Git 5. Komunikatywny angielski i polski 6. Chęć pracy w 100% zdal...

  $34 / hr (Avg Bid)
  $34 / hr Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Hej Potrzebuje stronę reprezentacja firmy , poniżej masz strony które mogą być przykładem jaki chce osiągnąć efekt . Moja firma specjalizuje się w spedycji , strona ma wyglądać jako wizytówka , info o firmie , zdj samochódów , certyfikatu , kontakt . Proszę podaj mi ..., poniżej masz strony które mogą być przykładem jaki chce osiągnąć efekt . Moja firma specjalizuje się w spedycji , strona ma wyglądać jako wizytówka , info o firmie , zdj samochódów , certyfikatu , kontakt . Proszę podaj mi +/- cena oraz czas realizacji Strona w językach polski , angielski

  $211 (Avg Bid)
  $211 Średnia Oferta:
  4 składanie ofert

  Szukam kogoś...zostało napisane. Przygotowuję artykuły o tematyce fotograficzno-outdoorowej (testy sprzętu, porady itd) na swojego bloga. Chciałbym publikować je również na blogu na stronie na której ogłaszam się ze swoimi warsztatami foto. Z uwagi na SEO przydałoby się napisać to samo inaczej, żeby Google nie miało problemu ze zduplikowanymi treściami. Dodatkowo chętnie bym dorzucił tłumaczenie artykułów na angielski. Prośba o wiadomość prywatną ze stawką za 1000 zzs prawiecopywritingu i tłumaczenia oraz przykładowe teksty. Liczę na stawki rzędu 6-8 PLN / 1000 zzs. Rozliczenie najchętniej na FV, ale temat do dogadania. Podany budżet obejmuje dłuższą współpracę. Na początek mam 2-3 artykuły.

  $264 (Avg Bid)
  $264 Średnia Oferta:
  2 składanie ofert

  Tłumaczenie 1,5 strony a4 z PL na ENG (pro) tłumacz polsko polska angielski

  $16 (Avg Bid)
  $16 Średnia Oferta:
  11 składanie ofert
  Sklep online Zakończone left

  Sklep online Seo Waluta euro Jezyk angielski Wordpress Podpiecia Funkcje sklepu Zasieg Ebay i inne

  $346 (Avg Bid)
  $346 Średnia Oferta:
  26 składanie ofert

  copywriter, czytaniu tekstu, poprawianie błędów , tłumacz języka polskiego

  $92 (Avg Bid)
  $92 Średnia Oferta:
  14 składanie ofert

  Szukamy tłumacza biegłego w tłumaczeniu tekstów z języka polskiego na amerykański angielski (preferowany poziom native w obu językach) do przetłumaczenia serii tekstów o tematyce start-uopwej.

  $264 (Avg Bid)
  $264 Średnia Oferta:
  31 składanie ofert
  Aplikacja mobilna Zakończone left

  Jestem zainteresowany stworzeniem aplikacji mobilnej dla trenerów piłki nożnej. Sam jestem trenerem, prowadzę również stronę internetową dla trenerów oraz profil facebook futbol.trening. Jeśli chodzi o apli...email. Przyciski do kategorii by mogły być w kształcie kafelek, takich jak są teraz używane w telefonach. Na stronie mam przykładowe ćwiczenia w zakładce blog ,gdzie może Pan sprawdzić grafiki oraz mam pytanie czy można też dodatkowo zamieszczać animacje ćwiczeń, tak jak widać na stronie? Chciałbym, żeby aplikacja była na platformę android oraz iOS oraz żeby była możliwość wyboru języka POLSKI i ANGIELSKI, ponieważ nie ukrywam, że chciałbym udostępnić aplikację globalnie. Mój budżet kształtuje się w kwocie 5-6 tysięcy zł. Pozdrawiam

  $969 (Avg Bid)
  $969 Średnia Oferta:
  18 składanie ofert

  Dzień dobry, szukam osoby do przetłumaczenia strony internetowej opartej na wordpress. Tłumaczenie z Polskiego na Angielski i z Polskiego na Niemiecki Pozdrawiam

  $467 (Avg Bid)
  $467 Średnia Oferta:
  6 składanie ofert

  Witam. Potrzebowałbym zrobi sklep internetowy z ubraniami. - płatność online, raczej chyba za pośrednictwem paypal lub innego międzynarodowego operatora, - kilka wersji językowych (angielski, polski, niemiecki, norweski) - umieszczanie produktów bezpośrednio ze strony na instagramie. Proszę o wysłanie wstępnej wycey. Jaki czas realizacji? Co z grafika?

  $654 (Avg Bid)
  $654 Średnia Oferta:
  15 składanie ofert

  Książka pt. KULA której jestem autorką została wydana w Polsce. Po przełożeniu jej na język angielski i wykonaniu innej niż oryginał okładki zostanie wydana w Wielkiej Brytanii prawdopodobnie w wersji e-book oraz drukowanej. Prawa autorskie do oryginału okładki zatrzymuje wydawnictwo i nie mogę powielić wykonanej przez nich pracy. Chciałabym aby okładka wersji angielskiej była w podobnym klimacie co wersja oryginalna. Powieść jest mroczna, ciężka, tzw. slow burner. Jest to powieść psychologiczna z elementami fantasy. Chciałabym również dodatkowe usługi: skład i łamanie, layout, przygotowanie wersji PDF, E-pub i mobi oraz wersji drukowanej. Jeżeli oferta obejmie tylko projekt okładki wciąż chętnie ją rozpatrzę.

  $70 (Avg Bid)
  $70 Średnia Oferta:
  10 składanie ofert
  Project for Wiktor Zakończone left

  Czesc, potrzebuje stworzyc prosta, przejrzysta strone dla agencji posrednictwa pracy. Jezyk angielski. W jakim czasie mozesz zrealizowac projekt i w jakiej cenie..? Pozdr

  $10 (Avg Bid)
  $10 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert

  Proszę zrobić prezentację na temat promocji regionu jako obszaru turystycznego how to promote a region as a tourist product, można wybrać własne miejsce na 5-6 slides. Projekt/prezantacja na przedmiot język angielski, więc może nie być tak poprawna ze strony marketingu lub turystyki.

  $70 (Avg Bid)
  $70 Średnia Oferta:
  1 składanie ofert