Witaj ponownie !

Opisz swój projekt poniżej. Mamy ponad 25.2 milionów profesjonalistów gotowych do pracy dla Ciebie!

Wczytywanie Freelancera...

Zaoszczędź czas i w pełni wykorzystaj możliwości strony, łącząc swoje konto na Freelancerze z Facebookiem.

Połącz z Facebookiem

Publikacja projektu jest darmowa!

Wypróbuj jeszcze dzisiaj!

 • Zdobądź oferty od utalentowanych freelancerów w przeciągu minut.
 • Przejrzyj profil freelancera i jego oceny, potem możesz z nim od razu porozmawiać.
 • Za jedyne 3%* opłaty prowizyjnej, Twój wybrany freelancer może zacząć pracować dla Ciebie już dzisiaj!
 • Pay the freelancer once you're 100% satisfied.

* Minimum fees apply.

 1. Jakiego rodzaju pracy oczekujesz?
  1. Czemu by nie stworzyć Konkursu na Projekt?

   Zbierz doskonałe wyniki, w przeciwnym razie masz gwarantowany zwrot pieniędzy! Rozpocznij konkurs, przeglądaj setki zgłoszeń i zapłać tylko za pracę, która Ci się spodoba.

 2. Jaki jest cel Twojego projektu?
 3. Powiedz nam więcej o swoim projekcie.
  1. Sugerowane Umiejętności (dodaj 5 więcej)
  2. Ostrzeżenie o "ocenie" projektów.

   Projekty mające na celu tworzenie nieuczciwych lub fałszywych komentarzy są ściśle zakazane i są naruszeniem naszych Warunków Świadczenia Usług. Publikacja takich projektów spowoduje zawieszenie lub zamknięcie Twojego konta.

  3. Ostrzeżenie! Craigslist, Inc. zaleca, żeby użytkownicy dopraszający się o coś innych użytkowników zostali uznani za łamiący zasady portalu Craigslist's. Warunki Użytkowania. Ta wiadomość jest wyświetlana zgodnie ze słowami-kluczami, które dostarczono nam z Craigslist. Proszę upewnij się, że nie naruszasz TOU (zasad użytkowania) Craigslist.

 4. Jaki budżet przewidujesz?
  1. PLN
  2. PLN
 5. Wyciśnij jak najwięcej ze swojego projektu! (opcjonalnie)

  Mieszanka Sukcesu (Oszczędź 50%!)

  Stworzyliśmy ten pakiet, żeby zachęcić najlepszych freelancerów do Twojego projektu. Spraw, żeby Twój projekt był lepiej eksponowany, uzyskaj jeszcze większy odzew w ciągu 24 godzin od publikacji, i zdobądź nasz praktyczny serwis rekrutacyjny, żeby mieć pewność, że Twój projekt będzie wykonany w sposób najlepszy z możliwych.
  130.80

  250% Wyższa Szansa Na Odniesienie Sukcesu!

  Nasza praktyczna pomoc rekrutacyjna zapewni Ci najlepsze wyniki w Twoim projekcie. Nasi rekruterzy osobiście przejrzą złożone Ci propozycje, oszczędzając Twój czas przy weryfikowaniu freelancerów. Pozwól, że znajdziemy Ci odpowiednią osobę do wykonania pracy.
  109.00
  Chcę, aby mój projekt był oznaczony jako pilny projekt. Uzyskaj szybszą reakcję freelancerów, by rozpocząć pracę nad projektem w ciągu 24 godzin!
  36.00
  Chcę ukryć szczegóły projektu przed wyszukiwarkami i niezalogowanymi użytkownikami. Ta opcja jest zalecana dla projektów, w których konieczne jest zachowanie poufności.
  75.00
  Chcę ukryć wszystkie oferty, dzięki czemu freelancerzy nie będą mogli zobaczyć konkurencyjnych ofert, co prowadzi do otrzymania wysokiej jakości propozycji.
  36.00
  Ten projekt dotyczy zatrudnienia w pełnym wymiarze czasowym lub na stanowisko o wynagrodzeniu prowizyjnym (np. sprzedaż). Zaoszczędzisz, mając ciągłą pracę. Opłaty są pobierane tylko wtedy, gdy wartość projektu przekroczy 5000 USD.
  784.00
  Freelancerzy są zachęcani do podpisania Umowy o Zachowaniu Poufności, kiedy pracują nad Twoim projektem. Freelancerzy zgadzają się na zachowanie poufności szczegółów przekazywanych w wiadomościach prywatnych oraz w przesyłanych plikach.
  115.00

Klikając "Opublikuj Projekt Teraz", potwierdzasz przeczytanie i zgodę na Warunki Świadczenia Usług i Politykę Prywatności