Powiedz nam, co potrzebujesz mieć zrobione.

Zdobądź darmowe wyceny od uzdolnionych freelancerów w przeciągu kilku minut, następnie przeglądaj profile, oceny a także portfolia, możesz z nimi również porozmawiać. Zapłać freelancerowi tylko wtedy, gdy będziesz w 100% zadowolony z wykonanej przez niego pracy.

 1. Stwórz nazwę dla swojego projektu
 2. Powiedz nam więcej na temat projektu
  1. Świetne opisy projektów zawierają informacje o tym kim jesteś, co pragniesz osiągnąć w projekcie, oraz co do tej pory zostało zrealizowane na potrzeby projektu. Jeżeli nie masz pewności co do szczegółów to się nie martw, ponieważ freelancer będzie w stanie Ci z tym pomóc.
  2. Ostrzeżenie o "ocenie" projektów.

   Projekty tworzone, by zdobyć nieuczciwe lub fałszywe opinie są ściśle zabronione i stanowią naruszenie naszych Warunków Świadczenia Usług. Publikowanie takich projektów może skutkować zawieszeniem konta lub jego usunięciem.

  3. Uwaga! Craigslist, Inc. zaleca, żeby użytkownicy dopraszający się o coś innych użytkowników zostali uznani za łamiący zasady portalu Craigslist's. Warunki Użytkowania. Ta wiadomość jest wyświetlana zgodnie ze słowami-kluczami, które dostarczono nam z Craigslist. Proszę upewnij się, że nie naruszasz TOU (zasad użytkowania) Craigslist.

 3. Jakie umiejętności są wymagane?
  1. Sugerowane Umiejętności
  2. Would you like to post a contest instead?

   With a contest, hundreds of freelancers submit work for you to review before you award a winner. Money back guarantee.

   Switch to Contest →
 4. W jaki sposób chcesz zapłacić? Jaki jest szacowany budżet Twojego projektu?
  1. $ USD
  2. $ USD
 5. Opcjonalne Opcje Promowania

  Klikając 'Opublikuj Projekt' zgadzasz się na Warunki Świadczenia Usług i Politykę Prywatności
  . Jeśli zdecydujesz się przyznać swój projekt, nałożymy na Ciebie 3% opłatę prowizyjną (dotyczy minimalnej opłaty za projekt).