Tell us what you need done

Get free quotes from skilled freelancers within minutes, view profiles, ratings and portfolios and chat with them. Pay the freelancer only when you are 100% satisfied with their work.

 1. Stwórz nazwę dla swojego projektu
  1. Would you like to post a contest instead?

   With a contest, hundreds of freelancers submit work for you to review before you award a winner. Money back guarantee.

   Switch to Contest →
 2. Powiedz nam więcej na temat projektu
  1. Świetne opisy projektów zawierają informacje o tym kim jesteś, co pragniesz osiągnąć w projekcie, oraz co do tej pory zostało zrealizowane na potrzeby projektu. Jeżeli nie masz pewności co do szczegółów to się nie martw, ponieważ freelancer będzie w stanie Ci z tym pomóc.
  2. Ostrzeżenie o "ocenie" projektów.

   Projekty tworzone, by zdobyć nieuczciwe lub fałszywe opinie są ściśle zabronione i stanowią naruszenie naszych Warunków Świadczenia Usług. Publikowanie takich projektów może skutkować zawieszeniem konta lub jego usunięciem.

  3. Uwaga! Craigslist, Inc. zaleca, żeby użytkownicy dopraszający się o coś innych użytkowników zostali uznani za łamiący zasady portalu Craigslist's. Warunki Użytkowania . Ta wiadomość jest wyświetlana zgodnie ze słowami-kluczami, które dostarczono nam z Craigslist. Proszę upewnij się, że nie naruszasz TOU (zasad użytkowania) Craigslist.

 3. Jakie umiejętności są wymagane?
  1. Sugerowane Umiejętności
 4. W jaki sposób chcesz zapłacić? Jaki jest szacowany budżet Twojego projektu?
  1. PLN
  2. PLN
 5. Opcjonalne Opcje Promowania

  Klikając 'Opublikuj Projekt' zgadzasz się na Warunki Świadczenia Usług i Politykę Prywatności
  . Jeśli zdecydujesz się przyznać swój projekt, nałożymy na Ciebie 3% opłatę prowizyjną (dotyczy minimalnej opłaty za projekt).