Witaj ponownie !

Opisz swój projekt poniżej. Mamy ponad 23.7 milionów profesjonalistów gotowych do pracy dla Ciebie!

Wczytywanie Freelancera...

Zaoszczędź czas i w pełni wykorzystaj możliwości strony, łącząc swoje konto na Freelancerze z Facebookiem.

Połącz z Facebookiem

Publikacja projektu jest darmowa!

Wypróbuj jeszcze dzisiaj!

 • W mgnieniu oka zbierz oferty od wykwalifikowanych freelancerów.
 • Sprawdź profile i opinie freelancerów, następnie z marszu z nimi porozmawiaj!
 • Za jedyne 3%* opłaty prowizyjnej, Twój wybrany freelancer może zacząć pracować dla Ciebie już dzisiaj!
 • Zapłać freelancerowi tylko w przypadku osiągnięcia 100% zadowolenia z otrzymanej pracy. *Mogą być nałożone minimalne opłaty.
 1. Jakiego rodzaju pracy oczekujesz?
  1. Czemu by nie stworzyć Konkursu na Projekt?

   Zbierz doskonałe wyniki, w przeciwnym razie masz gwarantowany zwrot pieniędzy! Rozpocznij konkurs, przeglądaj setki zgłoszeń i zapłać tylko za pracę, która Ci się spodoba.

 2. Jaki jest cel Twojego projektu?
 3. Powiedz nam więcej o swoim projekcie.
  1. Sugerowane Umiejętności (dodaj 5 więcej)
  2. Ostrzeżenie o "ocenie" projektów.

   Projekty mające na celu tworzenie nieuczciwych lub fałszywych komentarzy są ściśle zakazane i są naruszeniem naszych Warunków Świadczenia Usług. Publikacja takich projektów spowoduje zawieszenie lub zamknięcie Twojego konta.

  3. Ostrzeżenie! Craigslist, Inc. zaleca, żeby użytkownicy dopraszający się o coś innych użytkowników zostali uznani za łamiący zasady portalu Craigslist's. Warunki Użytkowania. Ta wiadomość jest wyświetlana zgodnie ze słowami-kluczami, które dostarczono nam z Craigslist. Proszę upewnij się, że nie naruszasz TOU (zasad użytkowania) Craigslist.

 4. Jaki budżet przewidujesz?
  1. PLN
  2. PLN
 5. Wyciśnij jak najwięcej ze swojego projektu! (opcjonalnie)

  Mieszanka Sukcesu (Oszczędź 58%!)

  Utworzyliśmy ten specjalnie dostosowany zestaw opcji promowania, aby zwabić najznakomitszych freelancerów do Twojego projektu. Spraw, aby Twoje zlecenie wizualnie wyróżniało się na tle innych, zebrało więcej ofert w ciągu pierwszych 24 godzin od publikacji i zyskało na pomocy od naszego doświadczonego zespołu rekrutacyjnego, celem zdobycia jak najlepszych wyników z projektu
  109.00

  250% Wyższa Szansa Na Odniesienie Sukcesu!

  Nasz doświadczony zespół serwisu rekrutacyjnego zadba o to, abyś otrzymał jak najlepsze wyniki ze swojego projektu Nasi rekruterzy osobiście przejrzą wszystkie propozycje freelancerów, oszczędzając przy tym Twój czas. Pozwól, że znajdziemy Ci odpowiednią osobę do wykonania pracy.
  109.00
  Chcę, aby mój projekt był oznaczony jako pilny projekt. Uzyskaj szybszą reakcję freelancerów, by rozpocząć pracę nad projektem w ciągu 24 godzin!
  36.00
  Chcę ukryć wszystkie oferty, dzięki czemu freelancerzy nie będą mogli zobaczyć konkurencyjnych ofert, co prowadzi do otrzymania wysokiej jakości propozycji.
  36.00
  Chcę ukryć szczegóły projektu przed wyszukiwarkami i użytkownikami, którzy nie są zalogowani. Ta opcja jest zalecana dla projektów, w których konieczne jest zachowanie poufności.
  75.00
  Ten projekt dotyczy zatrudnienia w pełnym wymiarze czasowym lub na stanowisko o wynagrodzeniu prowizyjnym (np. sprzedaż). Zaoszczędzisz, mając ciągłą pracę. Opłaty są pobierane tylko wtedy, gdy wartość projektu przekroczy 5000 USD.
  784.00
  Freelancerzy są zachęcani do podpisania Umowy o Zachowaniu Poufności, kiedy pracują nad Twoim projektem. Freelancerzy zgadzają się na zachowanie poufności szczegółów przekazywanych w wiadomościach prywatnych oraz w przesyłanych plikach.
  115.00

Klikając "Opublikuj Projekt Teraz", potwierdzasz przeczytanie i zgodę na Warunki Świadczenia Usług i Politykę Prywatności