Find Jobs
Hire Freelancers

Blog Commentor Needed

$30-250 USD

W trakcie realizacji
Opublikowano ponad 13 lat temu

$30-250 USD

Płatne przy odbiorze
I need a reliable Blog Commentor for my ongoing link building projects. I will provide the list of Blog Pages to comment. Provider must have a knowledge in commenting on auto-approved blogs. Must be punctual on completing projects. Also provider must be available to chat on either Gtalk/Yahoo/AIM I will pay $0.1 per comment. This will be an ongoing job if you are good. Any previous experiences will be considered as an added qualification.
Identyfikator projektu: 847902

Informację o projekcie

7 ofert
Zdalny projekt
Aktywny 13 lat temu

Szukasz sposobu na zarobienie pieniędzy?

Korzyści ze składania ofert na Freelancer.com

Ustal budżet i ramy czasowe
Otrzymuj wynagrodzenie za swoją pracę
Przedstaw swoją propozycję
Rejestracja i składanie ofert jest bezpłatne
7 freelancerzy składają oferty o średniej wysokości $41 USD dla tej pracy
Awatar Użytkownika
Please check PMB. Thanks, Utech Group.
$89 USD w 7 dni
4,9 (197 opinii)
7,2
7,2
***********Please view PM***********
$30 USD w 5 dni
4,8 (106 opinii)
6,6
6,6
please check pmb
$30 USD w 15 dni
5,0 (10 opinii)
4,1
4,1
Hello Sir, We are about to complete our previous SEO project and looking to move forward for some more SEO project. Please PM for start up immediate with our center...thnx
$31 USD w 1 dzień
0,0 (0 opinii)
0,0
0,0
Rate is fine with me. I only work and take payment on live blog comments. Please check PMB for details.
$30 USD w 2 dni
0,0
0,0
i am used to give quality comment to many community website all around the world and i am love doing it.i love to become a member of a community and i accept low payment
$30 USD w 1 dzień
0,0
0,0
I am an expert at blog commenting and understand that blog comments must be related to the topic at hand. I'm very knowledgeable about blog and RSS directories, blogging communities, and even blogging platforms (Wordpress, Joomla, Drupal, etc). My command of English is perfect and I don't mind writing very descriptive blog comments to ensure that they are accepted and not removed.
$50 USD w 2 dni
0,0
0,0

O kliencie

Flaga SRI LANKA
Katugastota, Sri Lanka
4,7
43
Zweryfikowana metoda płatności
Członek od wrz 3, 2009

Weryfikacja Klienta

Dziękujemy! Przesłaliśmy Ci e-mailem link do odebrania darmowego bonusu.
Coś poszło nie tak podczas wysyłania wiadomości e-mail. Proszę spróbować ponownie.
Zarejestrowani Użytkownicy Całkowita Liczba Opublikowanych Projektów
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)