Aplikacja, która zapyta stronę www, wyciągnie z niej dane, wykona zadane obliczenia, a następnie powiadomi komunikatem na ekranie telefonu.

Ukończone Płatność przy odbiorze

Potrzebuję aplikację, która zapyta stronę [login to view URL], wyciągnie z niej dane, wykona zadane obliczenia (które opisuję poniżej), a następnie powiadomi komunikatem na ekranie telefonu, jeżeli warunki zostaną spełnione i zapisze logi ze swoich powiadomień (do ściągnięcia w formacie np. *.txt), nawet wtedy gdy nie będę używał fizycznie aplikacji na telefonie (Wersja Android).

Aplikacja składa się z trzech kroków:

1. Wczytanie zawartości z [login to view URL]

2. Obserwacja zakładki LIVE Games (pokazuje wyniki aktualnie granych meczy koszykówki na żywo)

3. Wykona zadane obliczenia i powiadomi mnie na ekranie telefonu itd. (tak jak w opisie powyżej)

Obliczenia do wykonania:

Na zrzucie ekranu oznaczyłem mecz Włochy U20 – Węgry U20. Mecz koszykówki rozgrywany jest w 4 kwartach zazwyczaj po 10 lub 12 minut, w zależności od lig. Aplikacja musi na bieżąco analizować mecze rozgrywane na żywo i poinformować mnie dźwiękiem i wibracjami gdy kończy się trzecia kwarta i zaczyna czwarta kwarta tylko w przypadku, gdy któraś z drużyn wygrała trzy pierwsze kwarty (wszystkie 3 wygrane lub, któraś z kwart na remis). Różnica w trzech kwartach musi być dodatnia lub równa zeru na korzyść jednej z drużyn (wszystkie 3 wygrane lub, któraś z kwart na remis), tak jak w przykładzie 17-12=5, 14-12=2, 33-14=19 na korzyść Włoch U20. Na końcu musi zapisać logi, które będzie można odczytać w pliku np. *.txt z końcowymi wynikami łącznie z tym jak potoczyła się ostatnia kwarta, czyli cały wynik meczu z podziałem na punktacje w kwartach.

Aplikacja została już wykonana w znacznym stopniu u jednego z programistów, jednak kontakt z nim na portalu freelancer się urwał i aplikacja przestała działać poprawnie, a była ukończona w 80%. Programista używał Javy w Backend i Java Script w Frontend. Plik *.APK mogę udostępnić na żądanie.