Anulowany

17623 Pisanie tekstów 1000 znaków -> 70 gr.

Witam! Przeczytaj uważnie to co pisze niżej :)

Chciałem zaoferować pisanie tekstów po 1000 znaków każdy, za taki \"tekścior\" płacę 70 gr.

Nie chodzi tutaj o jakieś długie artykuły, a o artykuły po 1000 znaków.

Piszesz o czym chcesz, od tego co jadłeś na kolacj, lub jakieś opowaidania, definicje.

chodzi o pisanie artykułów na dowolny temat każdy pod 1000 znaków, jak będzie się nam dobrze układała współpraca to może i więcej ale na razie proszę liczyć na 70 gr za 1000 znaków, chodzi o artykuły unikalne NIE może być plagiatu

Do artykułów zrzekasz się praw ale oświadczasz że nie ma nawet pół zdania skopiowanego z Internetu, możliwe 3 formy wypłaty, 1 na konto, 2 pocztą (min 40 zł) przesyłam, 3 doładowanie komórki. Pamiętaj artykuły UNIKALNE, nie mogą być skopiowane skądkolwiek, ja sprawdzam każde pól zdania dokładnie.

Wypłata jak najszybciej, ponieważ KAŻDY artykuł zostanie DOKŁADNIE sprawdzony, a ja sam musze mieć czas na to by Google je zaindeksowało oraz sprawdzić DOKŁADNIE zdanie po zdaniu iż nie występuje kopia oraz coś w \"podobieństwie\" do Twojego artykułu. Jeżeli będzie taki występował nie płącę ani grosza.

Artykuły które zostaną mi dostarczone muszę zostać zniszczone (Skasowane) po to by nie były dalej rozpowszechniane. Nie dozwolone są jakiekolwiek formy kopiowania ani dystrybucji po tym jak zostaną mi dostarczone.

===========

Wybierasz sobie \"temat ogólny\" i piszesz na ten temat 9 artykułów, z tytułami (tytuły nie wchodzą do 1000 znaków), oraz piszesz o czym jest ten artykuł następnie zapisujesz taką \"paczkę 9 artykułów\" w jednym pliku i przesyłasz mi ją.

--------------------------

Przykład:

Kalkulator - to jest tytuł

Kalkulator to małe urządzenie, które pomaga nam liczyć i jest bardzo przydatne każdego dnia. - to jestwstęp

Treść na minimum 1000 znaków.

---------------------------

tutaj: [url removed, login to view] ściągnij program do liczenia znaków w drugiej kolumience podana jest liczba znaków. Jak napiszesz paczkę czyli te 9 artów po 1000 znaków i 2 tematy (temat i o czym jest) oraz 1000 znaków rpzeslij na [url removed, login to view]@[url removed, login to view] w temacie podaj numer GG oraz imię!! Wypłata staram sie jak najszybciej ale wypłacam wtedy jak wypłaci mi pieniądze mój guru bo kasa nie zależy odemnei a od mojego guru i jak on zaakceptuje arty to mi płaci a jak ja mam pieniążki za to to plące Tobie

teksty są do pozycjonowania stron, wrzuca się takich mnóstwo na stronie www i storna jest często w google, . Teksty nie dla mnie a dla mojego guru i od niego jest uzależniona wypłata.

Proszę o kontakt chętnych, jednak pamiętaj jeżeli masz zamiar skopiować choć jedno zdanie NIE PISZ i daruj sobie, po mojej kontroli nie przejdzie żadne oszustwo I NIE LICZ że Ci się uda.

Proszę o kontakt wszystkich chętnych którzy nie mają zamiaru niczego kopiować z Internetu, a będą pisać ze swojej głowy.

Proszę pisać na numer Gadu-Gadu: 8830284, (zawsze niewidoczny) lub na email: [url removed, login to view]@[url removed, login to view] jednak wole na GG.

Umiejętności: Wszystko inne

Zobacz więcej: www google co de, ni-ka, guru de, guru co, guru ch, google gr, uda, tek c, taki, taj, sam g, pisanie, maj, imi, google ch, email ma, eli, dok, ani, 1000 google email

O pracodawcy:
( 5 ocen ) Lodz, Poland

Numer ID Projektu: #5593479