Zamknięty

Opis produktów bankowych na blog. -- 2

Witam serdecznie.

Poszukuję osoby, która podejmie się regularnego pisania artykułów dotyczących m.in. kont bankowych, kart kredytowych itp. Generalnie chodzi o produkty bankowe, finansowe... Prowadzę blog'a, który skupia się na wyszukiwaniu i opisywaniu ciekawych nowych i istniejących produktów bankowych. Niestety ponieważ sam pracuję na etacie nie mam zbyt wiele czasu na sensowne i kreatywne pisanie artykułów. Poszukuję w związku z tym kogoś w charakterze ghost writer'a, to znaczy osobę, która na podstawie moich wytycznych stworzy za mnie taki opis, po czym ja skoryguję go nieco pod swój styl i zamieszczę pod swoim nazwiskiem. Do opisania produktu będę Ci wysyłał wyszczególnione, najważniejsze punkty regulaminu danego produktu oraz w podpunktach opowiem co powinno się znaleźć w artykule.

Najlepiej będzie jeśli będziesz osobą, która zna się nieco na w/w tematyce (np. student finansów, bankowości...).

Na początek przewiduję 2 artykuły w tygodniu, czyli ok 8 miesięcznie. W zależności jednak od tego jak będzie nam się układała współpraca, oraz jeśli cena za artykuł nie będzie wysoka, wówczas możliwe jest zwiększenie częstotliwości pisania.

Bardzo proszę w takim razie o propozycje cenowe, oraz o kilka słów odnośnie tego czy będziecie potrafili przygotować merytorycznie poprawny artykuł dotyczący branży finansowej/bankowej.

Dziękuję i pozdrawiam.

ps. Chodzi o artykuły podobnej długości i treści jak te widoczne na stronie [url removed, login to view]

UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA! UWAGA!

- konieczne będzie przygotowanie przez Zleceniobiorcę umowy o przeniesienie praw autorskich oraz ogólnej umowy między Zleceniodawcą i Zleceniobiorcą o wykonanie usługi na określonych warunkach.

- wymagam jednego krótkiego artykułu próbnego przed przyznaniem zlecenia

- budżet na to zlecenie, na początek wynosi max 150 zł, dlatego proszę o sensowne propozycje cenowe.

Umiejętności: Article Writing, Blog, Copywriting, Ghostwriting, Opisy produktów

Zobacz więcej: uk blog writer, praca ghost writer, ghost writer blog, styl, kart, ghost blog writer, student writer, blog ghost writer, blog aggregator, install blog price, integrate blog sites, blog automatic, integrate blog existing website, post video blog wordpress plugin auto, set wordpress blog money

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Warsaw, Poland

Numer ID Projektu: #6414687

3 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł113 do tego projektu

tolijoanna

Witam serdecznie i zapraszam do kontaktu. Z największą przyjemnością napiszę artykuł na próbę. Pozdrawiam i liczę na rozpoczęcie owocnej współpracy.

zł135 PLN w ciągu 30 dni
(2 Oceny)
3.2
jssnapiecek

Witam. Mogę napisać jeden artykuł za 100 zł netto (115 brutto podaje freelancer). Jestem absolwentem scenariopisarstwa w Łódzkiej Szkole Filmowej. Dramatopisarzem i copywriterem. Pisywałem wiele tekstów na najróż Więcej

zł115 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0
hmabubakarnasue

A proposal has not yet been provided

zł90 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0