Zamknięty

Copywriting - Branża finansowa/waluty

Cześć, poszukuję sprawnego copywritera dobrze czującego się w tematyce finansów, a dokładniej rzecz biorąc instytucji finansowych, forex, kryptowalut.

Po pierwsze potrzebuję osoby do tworzenia okazjonalnych artykułów z tej tematyki po min. 2-3 tys znaków. W tej chwili mam 3 artykuły do stworzenia.

Dodatkowo poszukuję również osoby (może być ta sama) do regularnego tworzenia newsów na portal o tematyce finansowej. Jest to około 1 news dziennie od poniedziałku do piątku średnio około 1000 znaków.

Newsy tworzone na podstawie notek prasowych oraz zagranicznych artykułów, stąd dobra znajomość języka angielskiego się przyda. W praktyce otrzymujesz link/notkę na maila. Po otrzymaniu tworzysz go jak najszybciej. Z racji na fakt, że to newsy im szybciej tym lepiej, dlatego fajnie gdyby osoba taka była w miarę dyspozycyjna jeśli chodzi o takie działania. Dodatkowo powinna również dodać prostą grafikę o określonych rozmiarach, jednak nie jest to warunek konieczny.

Będę wdzięczny za podanie ceny za 1 długi artykuł oraz 1 news. Ewentualny opis doświadczenia również się przyda.

Proszę również o informację na temat preferowanej formy rozliczeń.

Umiejętności: Article Writing, Pisanie artykułów, Copywriting, Finanse, Rynki finansowe

Zobacz więcej: spanish copywriting, sample copywriting test, quality seo copywriting, copywriting bahrain, copywriting pensacola, copywriting logo, copywriting project price, banner copywriting, copywriting recycling, great copywriting, holiday copywriting, zodiac copywriting, examples excellent copywriting, help christmas copywriting, copywriting rates per word

O pracodawcy:
( 2 ocen ) Kraków, Poland

Numer ID Projektu: #15655337

4 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł455 do tego projektu

kubust

Dzień dobry, chętnie podejmę sie tego zadania. Proszę zapoznać się z moimi tekstami na przykład na stronie oszustwo.net. Normalna stawka za 1000 znaków ze spacjami to 20 złotych - w przypadku tak szybkiej realizacji ce Więcej

zł466 PLN w ciągu 10 dni
(14 Oceny)
4.6
lukaszkasza

Witam, z chęcią podejmę się tego zlecenia. Posiadam duże doświadczenie w przygotowywaniu tekstów tego typu. Współpracuję z kilkoma dużymi firmami dla których regularnie tworze unikalne teksty dotyczące zarówno produ Więcej

zł722 PLN w ciągu 14 dni
(1 Ocena)
2.2
egeonu5

We are the best for this job. Relevant Skills and Experience We professional with many Years experience we are the best You can trust us.

zł466 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0
minequard

Koszt to okolo 30zl za notke - 1000slow.

zł166 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0