Zamknięty

Pisanie postów na forach internetowych

Zlecenie polega na napisaniu 25 postów na 10 forach internetowych.

W ramach zlecenia wykonawca zobowiązany jest do:

-opublikowanie na danym forum 25 postów (w tym jeden nowy temat) (długość postów nie jest ustalona z góry, mają być to posty, które podtrzymują konwersację lub ja tworzą ( a nie krótkie „tak, masz racje”, „ok, zgadzam się” ) na danym forum.

Po wybraniu Freelancera wysyłam listę forum oraz loginy i hasła.

Proszę podawać cenę za całość (czyli 250 postów) i termin realizacji. Ignoruję oferty 'do negocjacji'. Szukam osoby na dłuższą współpracę – ten projekt jest na start.

Proszę informacje czy wystawiasz fakturę vat. Proszę o informację czy na zagranicznych serwisach również możesz zakładać konto i czy możesz się tam wypowiadać. Po weryfikacji profili przelewamy natychmiast należność. Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Proszę o podanie nr gg jeżeli jest taka możliwość co ułatwi mi szybki kontakt (nie jest to warunek konieczny)

Umiejętności: Przepisywanie artykułów, Article Writing, Blog, Pisanie artykułów, Copywriting

Zobacz więcej: pisanie wierszyków, współpraca, współpracy, szybka praca przez internet, szybki zarobek nielegalny, zarabianie przez internet, copywriter praca, praca przez internet wypełnianie ankiet, praca przez internet w domu, praca przez internet od zaraz, praca zdalna oferty, copywriter pisanie na zlecenie szczecin, współpraca z firmami kosmetycznymi freelancer, współpraca freelance, programista ruby on rails białołęka, praca freelancer pisanie tekstów, podejmiemy współpracę z freelancer, jak usunąć konto na freelancer, freelancer poszukiwany pisanie artykułów, freelancer pisanie tekstów

O pracodawcy:
( 7 ocen ) Międzyrzecz, Poland

Numer ID Projektu: #15856932

2 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł286 do tego projektu

video556

I’m excited to share with you the proposal ,i am an expert in project you mentioned , Imagination and creativity can change the world . We are whiteboard, 2d, 3d, motion graphics animation expert. Chat with us for Więcej

zł105 PLN w ciągu 1 dnia
(2 Oceny)
2.5
majewskaa62

Dużo czasu spędzam w domu, dlatego mam stały dostęp do internetu i dużo wolnego czasu, który chciałabym wykorzystać.

zł466 PLN w ciągu 6 dni
(0 Oceny)
0.0