Zamknięty

Poszukujemy do spółpracy menadżerów ze sprzedażaży. 2000_35000 zł/m

Szukamy menedżerów ze sprzedaży, najlepiej z doświadczeniem w takich branżach, jak : Produkcja, Magazyny, Energia, Efektywność Energetyczna, Porty, Tartak i inne zawody związane są z fabrykami lub firmami średniej lub wielkiej wielkości.

Głównym celem Twojej pracy będzie znalezienie klienta, który będzie zainteresowany w zatrudnieniu dużej ilości pracowników i długoterminową współpracę przez naszą firmę.

Teren pracy cała Polska.

Głównym celem naszej firmy jest rozwiązanie problemów z personelem polskich przedsiębiorstw poprzez zatrudnianie osób z Ukrainy i Europy Wschodniej.

Nasza firma zajmuje się wynajmem pracowników do produkcji na dużą skalę.

Mamy rozwiniętą sieć agencji w różnych kwalifikacjach w Ukrainie i w Europie Wschodniej.

Płatność wyłącznie za wynik. Podpisujemy umowę.

Zapraszamy również do współpracy agentów ubezpieczeniowych, brokerów i innych osób, które stale komunikują się z fabrykami i utrzymują z nim regularne kontakty.

Proszę pisać na olx.

Numer telefonu będzie podany konkretnym osobom.

Umiejętności: Article Writing, Pisanie artykułów, Copywriting, Excel, Przeszukiwanie internetu

Zobacz więcej: copywriter oferty pracy kraków, copywriter płatny staż w agencji interaktywnej śródmieście, freelance oferty pracy kraków, freelance łódź łódzkie oferty pracy, freelancerów oferty pracy, kraków małopolskie oferty pracy grafika i web design, oferty pracy dla freelancerów, oferty pracy dla programistów freelancerów, oferty pracy grafika i web design kraków, oferty pracy grafika i web design łódzkie, oferty pracy grafika i web design łódź, oferty pracy grafika i web design śląskie, oferty pracy grafika i web design śródmieście, praca telemarketer w rybnik śląskie, spółki miejskie freelancer, szukam pracy freelancerów, łódź łódzkie oferty pracy grafika i web design, firma freelancer w gdyni, freelancer firma w uk, współpracy

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Krakow, Poland

Numer ID Projektu: #19267114