W Toku

Programik do tworzenia katalogów i plików txt

potrzebuję programik - bo trudno to nazwać programem :) do tworzenia katalogów i plików tekstowych. chodzi o możliwość tworzenia zadanej ilości katalogów, w których pojawi się zadana ilość plików tekstowych o zadanej nazwie i wielkości.

Przykład: chcę stworzyć 5 katalogów (każdy o nazwie kolejnego numeru czyli 1,2,3,4,5), w każdym ma znajdować się plik tekstowy o nazwie message oraz drugi o nazwie title i trzeci o nazwie wybranej losowo (nie może się powtórzyć nazwa - może to być z generaora jakiś random 8 znaków losowo dobranych z alfabetu).

Zawartość plików: plik message ma zawierać unikalną treść, która nie może się powtórzyć nigdzie. nie musi mieć znaczenia. ma zawierać od 5 do 20 słów - mogą być losowo wybrane z jakiegoś słownika.

plik title ma zawierać unikalną treść, która nie może się powtórzyć nigdzie. nie musi mieć znaczenia. ma zawierać od 5 do 10 słów - mogą być losowo wybrane z jakiegoś słownika.

trzeci plik ma mieć losowo wybraną nazwę i rozszerzenie jpg lub gif lub mp3 lub jakiekolwiek z grupy graficznych czy filmowych (losowo dobierane) - za każdym razem inna nazwa oraz w miarę możliwości rozszerzenie. zawartość jest nieistotna ale istotny jest jego rozmiar. musi się zawierać w przedziale między 15 a 20 mb.

Program musi stworzyć 250 takich katalogów.

W razie pytań proszę pisać. Język programowania - bez znaczenia. Ma po prostu działać :)

Umiejętności: Programowanie C, Delphi

Zobacz więcej: j2me w, post w, create roulette w, adult w, online form service w, zbrush jpeg face w, gucci gucci cheap gucci shoes gucci sneakers cheap gucci shoes gucci belts gucci sunglasses gucci handbags gucci watches gucci w, website powered drupalwebsite setup document repository ii centralized inbox pulls emails gmail accounts periodically iii news w, akshay w, aplikacje w xcode freelancer, apple w, article w, form w-8 ben, w-8 ben, w-8 ben form, w-8 form, w-8 tax form, what is a w-8 form

O pracodawcy:
( 12 ocen ) Kraków, Poland

Numer ID Projektu: #9900649

Przyznany użytkownikowi:

cosaquee

Witam, jestem zainteresowany projektem. Mam kilka pytań: Czy program ma mieć jakis interfejs graficzny czy może to byc zwykla aplikacja konsolowa ? Przy rozpoczeciu współpracy wybrałbym jako język Python3 :)

zł40 PLN w ciągu 10 dni
(0 ocen)
0.0

2 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł58 do tego projektu

PLobex

Witam, program mogę wykonać w Delphi. Zawartość trzeciego pliku może być generowana losowo ale na podstawie słownika, całkowicie losowo albo w mieszanej technice. Różnić się będą czasem generowania pliku a domyślam się Więcej

zł75 PLN w ciągu 2 dni
(22 Oceny)
4.5