Zamknięty

Zlecę wykonanie projektu na platformę Windows Phone

Witam,

Zlecę wykonanie projektu na platformę Windows Phone, który dotyczy bankowej aplikacji mobilnej. Będzie to praca na full time przez około 2 miesiące. Proponujemy rozliczenie godzinowe. Jeśli współpraca będzie na profesjonalnym poziomie, będzie rozwijana. Poszukujemy programisty do stałej współpracy na zasadzie pracy zdalnej.

W razie zainteresowania, proszę o kontakt.

Zapraszam również do zapoznania się z naszym portfolio: [url removed, login to view]

Jesteśmy zobowiązani z klientem umową o zachowaniu tajemnicy zawodowej i poufności, zwyczajowo zanim rozpoczynamy współpracę taką umowę zawieramy.

Pozdrawiam,

Katarzyna Bastek

Umiejętności: Programowanie C, Programowanie w C#, Programowanie w C++

Zobacz więcej: windows-ce, windows phone c#, windows ce, projektu, katarzyna, cross platform sharing android windows phone, windows phone cross platform sharing app, ios android windows phone cross platform, trading platform windows phone, windows phone trading platform, mt4 platform windows phone, si phone, windows filtering platform sample, Windows filtering platform, windows phone dialer, windows phone dialer modem

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #7610747

3 freelancerów przeciętnie składa ofertę za zł66/godz. do tego projektu

SOL1979

Mam duże doświadczenie w programowaniu aplikacji mobilnych począwszy od windows CE przez windows mobile i Android. Jednakże nie jest to jedyna moja specjalizacja. W razie infromacji (portfolio) proszę o kontakt.

zł66 PLN / godzina
(0 Oceny)
0.0
omedo88

Nie złożono jeszcze oferty.

zł61 PLN / godzina
(0 Oceny)
0.0
radziuzgr

Dzień dobry, chętnie podejmę współprace zdalną z dobrze sprecyzowanym projektem. Pracowałem z androidem, iOS'em i Windows Phone'm.

zł72 PLN / godzina
(0 Oceny)
0.0