Find Jobs
Hire Freelancers

Młodszy Programista .NET (C#, WPF) - IT Kontrakt

zł24-45 PLN / hour

Zamknięte
Opublikowano ponad 6 lat temu

Obowiązki: - Praca w środowisku .NET framework przy rozwoju oprogramowania - Projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii C#/.Net - Analiza wymagań biznesowych związanych z rozbudową systemu - Diagnozowanie sytuacji błędnych i rozwiązywanie problemów - Praca w Poznaniu Wymagania: - Doświadczenie projektowe (może być akademickie) w .NET - Dobra znajomość C# - Znajomość technologii WPF - Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie Mile widziane: - Doświadczenie w zakresie funkcjonowania sieci komputerowych - Doświadczenie z programowaniem portu szeregowego - Doświadczenie z programowaniem bluetooth Oferujemy: - Stały rozwój kwalifikacji zawodowych - Stabilną pracę wśród profesjonalistów - Urozmaicony zakres prowadzonych projektów - Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole - Prywatną opiekę medyczną
Identyfikator projektu: 15656373

Informację o projekcie

3 ofert
Zdalny projekt
Aktywny 6 lat temu

Szukasz sposobu na zarobienie pieniędzy?

Korzyści ze składania ofert na Freelancer.com

Ustal budżet i ramy czasowe
Otrzymuj wynagrodzenie za swoją pracę
Przedstaw swoją propozycję
Rejestracja i składanie ofert jest bezpłatne
3 freelancers are bidding on average zł40 PLN/godz. for this job
Awatar Użytkownika
- 9+ experienced in .Net technology. - Very good knowledge of C# & WPF - Worked on 15+ projects. - Experienced in requirements analysis, systems analysis and business analysis for software development. - Have a strong problems solving capability and solve all problems that come my way. Message me for full details. Thanking you.
zł38 PLN w 40 dni
5,0 (1 opinia)
1,6
1,6
software engineer having 10 years experience of programming in UAE, Saudi and India would like to take up this project.
0,0 (0 opinii)
0,0
0,0

O kliencie

Flaga POLAND
Poznań, Poland
0,0
0
Członek od lis 16, 2017

Weryfikacja Klienta

Dziękujemy! Przesłaliśmy Ci e-mailem link do odebrania darmowego bonusu.
Coś poszło nie tak podczas wysyłania wiadomości e-mail. Proszę spróbować ponownie.
Zarejestrowani Użytkownicy Całkowita Liczba Opublikowanych Projektów
Freelancer ® is a registered Trademark of Freelancer Technology Pty Limited (ACN 142 189 759)