Zamknięty

Młodszy Programista .NET (C#, WPF) - IT Kontrakt

Obowiązki:

- Praca w środowisku .NET framework przy rozwoju oprogramowania

- Projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii C#/.Net

- Analiza wymagań biznesowych związanych z rozbudową systemu

- Diagnozowanie sytuacji błędnych i rozwiązywanie problemów

- Praca w Poznaniu

Wymagania:

- Doświadczenie projektowe (może być akademickie) w .NET

- Dobra znajomość C#

- Znajomość technologii WPF

- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane:

- Doświadczenie w zakresie funkcjonowania sieci komputerowych

- Doświadczenie z programowaniem portu szeregowego

- Doświadczenie z programowaniem bluetooth

Oferujemy:

- Stały rozwój kwalifikacji zawodowych

- Stabilną pracę wśród profesjonalistów

- Urozmaicony zakres prowadzonych projektów

- Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole

- Prywatną opiekę medyczną

Umiejętności: .NET, Programowanie w C#, WPF

Zobacz więcej: C#, wpf, .net, asp, mvc ,dot net ,c#,wpf, .Net, c#, winforms, wpf, algorithm, .Net C# Wpf Xaml, c#, wpf, asp.net mvc, angularjs, .Net, C#, asp.net, WPF,wcf, c#,asp.net,sql,wpf, freelancer it net c#, freelance net c# wpf, asp net c# freelance, asp net c freelance, net web wpf, freelance net development wpf silverlight, vb net custom wpf tabcontrol, programista net pozna

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poznań, Poland

Numer ID Projektu: #15656373

3 freelancerów złożyło ofertę na średnią kwotę w wysokości zł40/godzinę do tego projektu.

zł44 PLN / godzinę
(5 Ocen)
3.2
super9

- 9+ experienced in .Net technology. - Very good knowledge of C# & WPF - Worked on 15+ projects. - Experienced in requirements analysis, systems analysis and business analysis for software development. - Have Więcej

zł38 PLN / godzinę
(1 Ocena)
1.6
vw6893039vw

software engineer having 10 years experience of programming in UAE, Saudi and India would like to take up this project.

(0 Ocen)
0.0