Anulowany

Potrzebne korepetycje WPF + MVVM + events + delegaty

Siemanko,

potrzebuję kogoś kto zdalnie na skype + teamviewer u Ciebie na kompie, pokaże w projekcie WPF korzystanie z eventów + delegatów z poziomu prostego MVVM. Typu utworzymy projekt, dodamy parę okien, viewmodeli, klas i do klas np Player wrzucimy eventy. Eventy w xamlu typu TextChanged, Loaded itd. odpadaja bo je akurat rozumiem, chodzi mi dokładniej o te ustrojstwa w klasach i w trakcie podmiany wartości (mozliwe, ze INotifyPropertyChanged załatwiłby sprawę, ale problem może by był gdybym obiekt przekazał z klasya, daleko daleko do klasy Z, gdzie kolekcja jest wczytywana no i np. w osobnym oknie zmienię wartośc obiektu głównego to chciałbym żeby od razu zaktualizowało mi wartości w pozostałych miejscach, gdzie był ten przekazany obiekt, podobnie z usunięciem jak i zmianami na drugim końcu, niech wracają do źródła):

- NameChanged

- Changed

- Deleted

i np w innej klasie / kolekcji / viewModelu będzie wykrywało zmiany. Eventy kasowane i dodawane jednocześnie w Dispose, więc podstawowe klasy będą miały swoją implementację disposa. Więcej info o co dokładnie mi chodzi mogę powiedzieć na privie.

Myślę zajęcie na 2-3h z łopatologicznym tłumaczeniem:). W komentarzach zainteresowani mogą podać swoje stawki godzinowe bez przesadyzmu:).

Koszty:

30 euro = 4h

Omawianie w języku Polskim.

Z góry dzięki i pozdro:).

Umiejętności: .NET, Programowanie w C#, WPF

Zobacz więcej: c# mvvm event, wpf event to command mvvm, wpf pass event to viewmodel, mvvm mouse events, wpf mvvm viewmodel events, wpf click event to command, mvvm pattern in wpf, mvvm commands vs events, wpf mvvm, wpf mvvm editor, graph wpf mvvm, stock management wpf mvvm, wpf mvvm memory leaks, wpf mvvm graph editor, wpf mvvm memory, wpf mvvm application html5, wpf mvvm postgresql, wpf mvvm entity framework crud, wpf mvvm data sql, wpf mvvm demo

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Wrocław, Poland

Numer ID Projektu: #18996607