Anulowany

Wirtualna książka sterowana Leap Motion

Opis aplikacji:

Użytkownik wybiera z półki atrapę książki i kładzie ją na biurku. projektor umieszczony w lampce znajdującej się na biurku wyświetla obraz na atrapie. Aplikacja jest obsługiwana przy pomocy sensora leap motion umieszczonego w lampce.

Zlecenie obejmuje podłączenie do aplikacji sensora Leap Motion oraz zaprogramowania 3 gestów. Sensor jest umieszczony w lampie i jest skierowany w dół (tak jak na załączonej grafice).

Spis gestów:

1. Gest tap - Klikniecie w wyznaczony obszar książki palcem powoduje interakcje. Gest ten ma zastosowanie dla przycisków typu np. „powrót” lub elementów menu. Funkcjonalność tego gestu jest zbliżona do działania funkcji tap na monitorach dotykowych. Trzeba odczytać pozycje oraz czy palec znajduję się wystarczająco blisko stołu.

2. Gest swipe - Gest wykorzystywany do zmiany strony w multimedialnej książce. Dłoń podczas wykonywania gestu znajduje się w powietrzu nad polem gdzie wyświetlana jest książka. Wykonując go w kierunek od prawej do lewej przechodzimy do następnej strony, wykonując ten gest w odwrotnym kierunku wracamy do poprzedniej strony.

3. Gest scroll - Przeciągniecie palcem po powierzchni książki (atrapy) powoduje interakcje. Gest może mieć zastosowanie do przewijania tekstu.

Umiejętności: Adobe Flash, Programowanie w C#

Zobacz więcej: j obs, leap motion android development, leap motion gestures key, leap motion android app, leap motion keyboard, android leap motion, leap motion android, leap motion programming language, leap motion java, leap motion quartz composer

O pracodawcy:
( 3 ocen ) Dublin 14, Ireland, Ireland

Numer ID Projektu: #8313295

1 freelancer złożył ofertę na kwotę €777 do tego projektu

sioplol

(((((((((((((((((((((((((( I CAN DO WELL AND LOW BUDGET ))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

€250 EUR w ciągu 1 dnia
(0 Oceny)
0.0
rpietraszewski

Witam Chetnie podejme sie zlecenia, wykonywalem wczesniej aplikacje rozpoznajace ruchy (kinect) oraz rozpoznajace obrazy. Programowaniem zajmuje sie od ponad 17 lat, wiecej o mnie: [login to view URL] Więcej

€777 EUR w ciągu 20 dni
(0 Oceny)
0.0