Zamknięty

wsparcie graficzne

Obsługa graficzna on-line i off-line firmy z branży technologicznej. Wsparcie niewielkich i nielicznych projektów, chodzi o projektowanie plakatów, ulotek, ogłoszeń, projekty graficzne materiałów promocyjnych.

Jesteśmy grupą firm, które prężnie działają na rynku. Szukamy osób, które będą mogły wesprzeć nasz zespół głównie w zakresie projektowania grafik - identyfikacji wizualnych oraz materiałów marketingowych na podstawie opracowanych brandbooków.

Jeśli nie wstydzisz się swojego portfolio i chciałabyś/chciałbyś pracować z nami - napisz do nas, konicznie załącz portfolio i krótki opis tego w czym się specjalizujesz i jaki rodzaj działań powiązanych z grafiką jest Ci najbliższy.

Umiejętności: Grafika komputerowa

Zobacz więcej: terrordactyl uga, uga, uga dawg, wiktor chmur clouds studio graficzne, freelancer projektowanie graficzne katowice, Napisz oprogramowanie, napisz, projektowanie graficzne opakowa freelance, projekty graficzne freelancer, banner design 價錢, butik yazma online satış, cad 圖 freelance, cenk yazma online satış, clinical project manager 工作, copy writer łódź, copywriter freelancer praca zdalna praca projektowa śródmieście, obsługa sklepu internetowego, obsługa infolinii, obsługa, 平面设计 海报设计 折页 宣传栏 宣传单 x展架 活动物料 展板 主背景

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Warsaw, Poland

Numer ID Projektu: #19825717

4 freelancerów przeciętnie składa ofertę za $18/godz. do tego projektu

creative2pl

Witam, jestem zainteresowany współpracą. W branży od ponad 10 lat, samouk. Mam wyczucie dzisiejszych trendów, zapraszam do kontaktu ;-)

$17 USD / godzina
(3 Oceny)
2.1
emiliahudak

Witam, chetnie podejme sie tego zlecenia. portfolio: [login to view URL] telefon: 667 482 393 Zapraszam do wspólpracy.

$16 USD / godzina
(1 Ocena)
0.6
adowu

Witam serdecznie. Posiadam bogate doświadczenie w realizacji tego typu projektów. Obecnie jestem grafikiem w Ministerstwie Edukacji. Zapraszam do kontaktu i współpracy. Pozdrawiam.

$15 USD / godzina
(0 Oceny)
0.0
JustynaWojtas

Od kilku lat zajmuję się grafiką i malarstwem - w tym obróbką graficzną zdjęć zaczynając od retuszu niedoskonałości, szparowania, wyrównania i ogólnej korekcji kolorów, po tworzenie katalogów produktu, logo, banerów cz Więcej

$22 USD / godzina
(0 Oceny)
0.0