Ukończone

102122 Magia ceremonialna. Magia miłosna

Zlecę napisanie konkretnego materiału o ilosci 4500 - 5000 znaków.

W tekści ma być zagęszczenie frazy voodoo na poziomie 7 - 10 procent i podlinkowanie na portal.

Nazwę portalu zwycięzca aukcji dostanie po jej wygraniu

\"\"Voodoo. W artykule należy wspomnieć o ponad trzyletnim doświadczeniu nabytym w Ghaniei oraz Brazylii. Czyynym udziele w ceremoniach Hoodoo. To jedna z odmian voodoo. To blisko dwu letnim pobycie został dopuszczony do ceremoni Houngan jako Hounsis - coś w rodzaju adepta . Jako jeden z nielicznych białych. Należy też sprostować błędne znaczenie do czego służy laleczka voodoo Czar można rzucić tylko na człowieka, który popełnia złe czyny. Źródłem energi w magii Voodoo jest WIARA wszystko opiera się na niej. Praktycznie każda religia opiera się na wierze i tak też jest z Voodoo albo Vodoon. Prawda jest taka że żadna książka tak do końca nie przedstawia o co tak naprawde chodzi w Voodoo aby to zrozumieć należałoby się zagłębić w naszą religie i przynajmniej raz w życiu wziąć udział w rytuałach i obrzędach przeprowadzanych od wieków w tej samej bez zmiennej formie. Magia miłosna jest praktycznie nieznana w pojęciu voodoo i ma znikomy udział w systemie samej religii. Należy bowiem uważać a granica w rytuałach jest bardzo płynna Czynnie praktykował w ceremoni voodoo featuring przywołującej duchy zmarłych przodków. W voodoo istotną rolę odgrywają t krwawe ofiary ze świń, kur, kogutów, kóz. Zwierzęta niekiedy umierają powoli, poddawane są torturom. Nawiązuje to bardzo do Biblii Tysiąclecia - Ofiary ze zwierząt.

II Część druga - cytat

BIBLIA TYSIACLECIA-OFIARY ZE ZWIERZAT

KSIĘGA KAPŁAŃSKA-1)Pan wezwał do siebie Mojżesza i tak powiedział do niego z Namiotu Spotkań 2)mów do Izraelitów i powiedz im:Jeśli kto z was zechce złożyć dar z bydląt dla Pana,niech złoży go albo z cielców albo z mniejszego bydła 3)Jeżeli chce złożyć na ofiarę całopalna dar z bydła niech wezmie samca bez skazy i przyprowadzi go przed wejście do Namiotu Spotkań,by Pan przyjął go łaskawie 4)położy ręke na głowie zertwy by była przyjęta jako przebłaganie za niego5)Potem zabije młodego cielca przed Panem,a kapłani synowie Aarona ofiarują krew,pokropiia nia dokoła ołtarz stojacy przed Namiotem Spotkań6)nastepnie obedrze zertwe ze skóry i podzieli ja na czesci7)kapłani synowie Aarona przyniosa ogień na ołtarz i ułoza drwa na ogniu8)potem kapłani synowieAarona,ułoza czesci wraz z głowa i tłuszczem na drwach lezacych na ogniu na ołtarzu9)Wnetrznosci i nogi beda obmyte woda,kapłan zmieni to wszystko w dym na ołtarzu TO JEST CAŁOPALENIE,OFIARA SPALANA\" Koniec cytatu

Dotychczasowe doświadczenie z ziołami bardzo przydało się zwłaszcza gdy miał do czynienia z roślinami halucogennymi. Zdobyta wiedza oraz doświadczenie, nie znajdując jednak wystarczającego wytłumaczenia w żadnej z dziedzin współczesnej nauki. Uwazam ze ponad 80 procent dostępnej literatury to książki z pogranicza science fiction. Dziennikarze szukają bowiem sensacji a nie rzetelnych informacji. Moja droga życiowa przez blisko 20 lat wiodła mnie przez różne kkontynenty, głownie Azji, Afryki oraz Ameryki południowej. To fascynacja szamanizmem oraz wszelką formą magii ceremonialnej, pozwala mi dzisiaj korzystać z tej wiedzy w wielu przypadkach. Dużą rolę w samych ceremoniach ma sugestia, która podana w właściwy sposób przenika do podświadomości osób poddanych rytuałom. Moja bliska przyjaźń z kapłanką Mirian to bogate duchowieństwo oraz wspaniałe doświadczenie życiowe\"\"

Ten tekst należy oczywsicie napisać własnymi słowami, za wyjatkiem Części II

Umiejętności: Przepisywanie artykułów, Copywriting, Pisanie raportów, Pisanie artykułów popularnonaukowych, Tłumaczenie

Zobacz więcej: uj, r ga, bi tek, voodoo, science fiction, pan y pan, moja, hoodoo, czar, ank, adna, pope, po form, kap

O pracodawcy:
( 15 ocen ) Zielona Gora, Poland

Numer ID Projektu: #5674152

Przyznany użytkownikowi:

inovpl

A proposal has not yet been provided

zł30 PLN w ciągu 3 dni
(10 ocen)
3.2