Zamknięty

Pisanie tekstów na bloga o piwach kraftowych.

Poszukujemy osoby, która pomoże nam wypozycjonować na rynku nowy portal i aplikację mobilną traktujące o sektorze piw rzemieślniczych w Polsce i nie tylko. Liczymy na znalezienie osób, które będą raczej naszymi partnerami, niż podwykonawcami; osób, które piwo nie tylko lubią pić, ale przede wszystkim, którzy potrafią o nim pisać. Nie poszukujemy copywriterów, którzy nam “klepną” beznamiętne tysiąc znaków bez spacji za 20 złotych. Broda lub jej brak też nie robi nam różnicy.

Osoba, której szukamy powinna być bardziej Growth Hackerem niż copywriterem; indywidualnością, którą intryguje zwinny proces wprowadzania nowych produktów na rynek oraz interesuje się niesztampowym podejściem do marketingu, perswazji i budowania marki.

Jeśli znajdziemy takie osoby, które przy okazji nie będą cały czas nawalone tymi kraftami, na pewno zrewanżujemy się nie tylko finansowo, ale również w formie - mamy nadzieję -trwałej przygody, różnorodnej wiedzy przekazywanej wzajemnie w małej grupie sprytnych koderów, designerów z zacięciem biznesowym oraz paru innych nienazwanych fachowców.

Być może masz jeszcze inny pomysł na wsparcie naszego przedsięwzięcia. Jakkolwiek byś wyobrażał sobie współpracę z nami - jeśli wierzysz, że potrafisz dostarczyć wartość naszemu projektowi, chcielibyśmy dowiedzieć się więcej.

Serdecznie dziękujemy.

P.S. Kandydat powinien wykazywać wysoki poziom kultury osobistej.

Umiejętności: Copywriting, Pisanie artykułów popularnonaukowych

Zobacz więcej: pisanie na forum, qual o melhor site de freelancer na inglaterra, pisanie aplikacji na androida cena freelancer, o que um freelancer na internet faz, o que free lance na internet, o que e trabalhar de frilance na gda ponto2, o que e freelancer na internet, copywriter pisanie na zlecenie szczecin, como foi implementado o outsourcing na empresa net, praca freelancer pisanie tekstów, freelancer poszukiwany pisanie artykułów, freelancer pisanie tekstów, freelancer pisanie artykułów, freelancer na área de confecção de roupas, freelancer na região de campinas, emprego de freelancer na região do aurelia campinas sp, copywriter redaktor tekstów reklamowych artykułów płatny staż zatrudnienie stałe elastyczny grafik wola, copywriter redaktor tekstów reklamowych artykułów płatny staż & zatrudnienie 1700 zł elastyczny czas wola, copywriter płatny staż w agencji interaktywnej śródmieście, copywriter osoba do pisania tekstów branża motoryzacyjna rzeszów

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #15333035

3 freelancerów przeciętnie składa ofertę za zł48/godz. do tego projektu

animasola

Dzień dobry, Jako zadeklarowany birofil chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Posiadam długoletnie udokumentowane doświadczenie w pisaniu, redakcji i korekcie tekstów na potrzeby serwisów internetowych (content, Więcej

zł45 PLN / godzina
(20 Oceny)
3.4
zł50 PLN / godzina
(0 Oceny)
0.0
monis190

Dzień dobry, przygotowywałam już teksty związane z alkoholami, w tym z produkcją domowego piwa. Piwo pijam chętnie jako smakosz, dlatego współpraca przy projekcie byłaby dla mnie prawdziwą przyjemnością.

zł50 PLN / godzina
(0 Oceny)
0.0