Zamknięty

112232 Teksty IT, Poradniki Windows, Recenzje, Blogowanie...

Poszukujemy pasjonatów nowych technologii, oprogramowania, systemów operacyjnych, komputerów, laptopów, smartfonów itp. Każdy znajdzie swoje miejsce w redakcji jeżeli tylko posiada jakiegoś "hopla" w tego typu tematyce. Zależy nam na osobach, które regularnie będą dodawać treść na stronę, a wybór jest bardzo szeroki:

- poradniki Windows, Linuks, Android, iOS czy też inne systemy...

- obszerne recenzje programów na powyższe platformy

- tipsy, poradniki, how to...

- programowanie

i wiele innych, które możesz sam proponować w czym czujesz się mocny - ponieważ zależy nam na bardzo wysoko jakościowych artykułach i regularności - czyli najlepiej żebyś pisał o tym w czym czujesz się mocny. Dodatkowo sami będziemy tworzyć listę tematów na które możesz pisać. Równie dobrze można czerpać inspiracje z zagranicznych serwisów, ale w żadnym przypadku Google Translator itp. ma być to tylko zaczerpnięte, ale napisane samodzielnie.

Prócz zapłaty za każdy artykuł dodatkowo będzie on podpisany Twoim imieniem i nazwiskiem lub nickiem i będzie opublikowany na portalu liczącym kilkadziesiąt unikalnych tysięcy wizyt dziennie.

Jeżeli czujesz, że to Twoja dziedzina i posiadasz duże chęci do podjęcia pracy to zapraszamy do licytacji.

Jeżeli jednak szukasz szybkiego zlecenia i jednorazowego zdobycia dodatkowych środków prosimy NIE licytować. To nie jest pisanie artykułów pod SEO czy zwykłe tłumaczenie z zagranicznych stron i dodawanie "masówki".

Prosimy w swoich ofertach podać link do przykładowego artykułu/artykułów tylko w ten sposób Twoja licytacja będzie brana pod uwagę. Jeżeli nie posiadasz artykułów do których możesz podać link zawsze możesz taki tekst lub dwa teksty stworzyć i podesłać. Tylko w ten sposób możesz pokazać swoje umiejętności. Tekst musi zawierać minimum 1200 znaków i powinien zawierać screen bądź inną grafikę w zależności od tematu artykułu. Jeżeli piszemy poradnik związany z jakimś programem to oczywiste jest, że musi zawierać jakieś screeny przedstawiające wykonywane czynności... Tematyka jest bardzo szeroka więc proszę przemyśleć, napisać tekst, wysłać go do nas i czekać na odpowiedź.

Żaden tekst nie zostanie opublikowany bez podpisania umowy!

Oferty typu "interesuje mnie to zlecenie" itp. bez przykładowego tekstu nie będą brane pod uwagę i usuwane z listy licytujących.

Dziękujemy i prosimy o przemyślane licytacje.

Umiejętności: Przepisywanie artykułów, Copywriting, Pisanie raportów, Pisanie artykułów popularnonaukowych, Tłumaczenie

O Kliencie:
( 6 ocen ) Dąbrowa Górnicza, Poland

Numer ID Projektu: #5684088