Ukończone

100857 Wyszukiwanie oficjalnych stron

Witam

OGÓLNE INFORMACJE:

Poszukuję człowieka (lub wielu ludzi) do stałej współpracy. Praca miałaby polegać na wyszukiwaniu oficjalnych stron internetowych znanych osobistości (aktorów, muzyków, sportowców, polityków) oraz klubów sportowych, zespołów muzycznych, filmów i seriali. Co ważne, wszelkie osoby, zespoły czy kluby pochodzić mogą z najdalszych zakątków świata. Dla przykładu - jeśli "znasz" aktorów z Ameryki Południowej, zespoły muzyczne lub zespoły sportowe z tamtego regionu, możesz podać informacje własnie o nich. Pamiętaj, że nie ma w tej materii ograniczeń.

PO WYGRANIU / LISTA:

Przed rozpoczęciem pracy, proszę o przesłanie w e-mailu listę 20tu osobistości lub klubów (bez znaczenia, można mieszać), dla których możesz przygotować listę adresów stron. Lista powinna wyglądać następująco:

1 Wisła Kraków - klub piłkarski - Polska

2 George Clooney - aktor - USA

3...

....

20 ...

Po upewnieniu się przeze mnie, że na liście nie ma już zrobionych "prac" (przez innego użytkownika) zatwierdzam listę. Po jej zatwierdzeniu prześlę Ci informację. Gdy dojdziemy do porozumienia, wyszukaj możliwie jak najwięcej informacji.

Szukając informacji np., na temat Wisły Kraków potrzebuję następujących danych:

- Oficjalna strona:

- Facebook:

- Twitter:

- Youtube:

- Myspace:

---------------------

- kraj pochodzenia:

- rok: (w przypadku aktorów, muzyków, sportowców czy polityków rok urodzin. W przypadku klubów sportowych, zespołów muzycznych i innych rok założenia.)

Wyszukaj dla danego hasła wszystkie oficjalne adresy w/w portali. Jeśli dla danego hasła znajdziesz tylko oficjalną stronę, przy reszcie pozostaw puste miejsce. Pamiętaj jednak, aby znaleźć optymalnie jak największą liczbę adresów OFICJALNYCH. Najczęściej odnośniki do portali społecznościowych można odszukać na oficjalnych stronach.

LICYTUJESZ:

Nie interesuje mnie czy masz firmę, biuro, czy możesz wystawiać faktury, czy pracujesz w domu, w nocy czy w dzień. Wydaje mi się, że praca jest na tyle prosta, że może ją wykonać niemal każdy i niemal w każdym miejscu. Cena ma dotyczyć wykonania listy 20tu osobistości, zespołów muzycznych, klubów sportowych i podania możliwie najwięcej adresów w/w portali. Cena ma dotyczyć jednej listy.

ILOŚĆ ZLECEŃ

Nie kryję, że cena również wchodzi w rachubę. Jeśli będzie ona rozsądna, zleceń można będzie wykonać kilka lub kilkanaście miesięcznie. Oczywiście uzaleznione jest to od ilości wybranych ludzi do współpracy.

Umiejętności: Przepisywanie artykułów, Copywriting, Pisanie raportów, Pisanie artykułów popularnonaukowych, Tłumaczenie

Zobacz więcej: copywriting praca z domu, taj, rok, polska, niki, facebook li, youtube facebook myspace twitter, facebook youtube usa, usa facebook list, lne, youtube myspace, facebook myspace twitter youtube, myspace usa, facebook myspace youtube, facebook youtube myspace

O pracodawcy:
( 3 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #5672914

Przyznany użytkownikowi:

ppiotrekk

A proposal has not yet been provided

zł10 PLN w 1 dzień
(13 ocen)
3.4