Ukończone

95929 Zlecimy napisanie 200 tekstów tematycznych

Poszukujemy osób chętnych do współpracy z naszą agencją. Zlecamy przeważnie napisanie około 100 artykułów branżowych na dany temat. Tematyka raczej ogólna, nie specjalistyczna. Artykuły powinny być napisane według następującej specyfikacji:

1) artykuł musi być unikalny - napisany swoimi słowami, niedopuszczalne jest kopiowanie treści;

2) 2000-2300 znaków,

3) artykuł nie musi być najwyższych lotów, jeśli chodzi o wartość merytoryczną, ważne żeby był poprawny gramatycznie oraz tematycznie (ogólnie: liczy się ilość, a nie jakość). Oczywiście nie może być wygenerowany przez automat, translator itp.

4) artykuł powinien sprawiać wrażenie naturalnego. Może zawierać jakieś statystyki, cytaty, obrazki (pobrane z darmowych banków zdjęć) itp.

5) artykuł powinien zawierać określoną ilość pogrubionych słów, które w jakiś sposób nawiązują do podanego tematu około 10-15% całego tekstu (lub więcej)

6) artykuł powinien mieć charakter informacyjny - nie zwracamy się bezpośrednio do internauty (Twój, Twoja, Ciebie itp), nie piszemy w pierwszej osobie: \"dzisiaj udałam się do agencji reklamowanej...\"

Zapraszamy do składania ofert cenowych na napisanie pakietu 100 tekstów. Prosimy przy okazji o podanie terminu realizacji zlecenia.

Wybieramy kilku Wykonawców.

Mile widziane faktury VAT (aczkolwiek nie wymagane).

Umiejętności: Przepisywanie artykułów, Copywriting, Pisanie raportów, Pisanie artykułów popularnonaukowych, Tłumaczenie

O Kliencie:
( 11 ocen ) Poznań, Poland

Numer ID Projektu: #5668181

Przyznany użytkownikowi:

pamawriting

A proposal has not yet been provided

zł250 PLN w ciągu 4 dni
(6 ocen)
3.0
ebizo

A proposal has not yet been provided

zł400 PLN w ciągu 15 dni
(3 ocen)
2.4