Zamknięty

Napisz oprogramowanie

Poszukuję programisty C++11 do napisania programu wykonującego test wskazanego portu poprzez TCP i UDP.

Program przyjmuje dane takie jak:

- host

- port

- protokół (TCP, UDP)

- maksymalny czas odpowiedzi w sekundach

Po przyjęciu danych program w zależności od wybranego protokołu:

TCP: łączy się z podanym hostem

UDP: wysyła pakiet na podany host i czeka na jakąkolwiek odpowiedź

W obu przypadkach pod uwagę należy wziąć parametr maksymalnego czas odpowiedzi. W tym czasie musi udać się nawiązać połączenie z hostem po TCP lub wysłać i odebrać pakiet danych po UDP.

Program po wykonaniu pracy zwraca dane takie jak:

- status (czy udało się nawiązać połączenie w przypadku TCP oraz czy nadeszła jakakolwiek odpowiedź od hosta w przypadku UDP)

- czas odpowiedzi (czas połączenia w przypadku TCP oraz czas wysłania i odebrania odpowiedzi w przypadku UDP)

Będzie uruchamiany w środowisku Linux. Kompilowany przez g++. Biblioteki zewnętrzne jak najbardziej są dozwolone. Musi być możliwość jego kompilacji wraz z dołączeniem wszystkich bibliotek tak, aby była możliwość jego uruchomienia na komputerze bez całego środowiska programistycznego.

Proszę o podanie ceny za przygotowanie opisanego programu. W przypadku dobrej współpracy możliwość zlecenia wykonania innych podobnego rodzaju programów.

Umiejętności: Programowanie w C++

Zobacz więcej: oprogramowanie c++ freelance, freelancer oprogramowanie, freelance musi, czy freelancer musi miec swoja dzialanosc, grafik freelancer oprogramowanie, czy freelancer musi mieć działalność gospodarczą, poszukuj?, poszukuj, oprogramowanie vhdl, napisz, Napisz oprogramowanie, musi, freelancer poszukuj, musi portal php mysql, kamera webcam oprogramowanie, virtuemart tym vat, musi ecommerce store

O pracodawcy:
( 4 ocen ) Gdansk, Poland

Numer ID Projektu: #13734691

5 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł488 do tego projektu

wizard2015

Hi, I am experienced software developer. I have reviewed your project description and I am ready to complete this project for you. You can find more information about me and my professional experience on the my freelan Więcej

zł420 PLN w ciągu 3 dni
(52 Oceny)
5.7
abhishekdixit85

I do not understand Polish but used google translate to understand your problem. Looks like a task that I am expert in. I have made numerous software with TCP/UDP connections.

zł466 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0
zł555 PLN w ciągu 2 dni
(0 Oceny)
0.0
freelancer656

Hej. Chętnie podejmę się zadania. Jest jakiś konkretny powód dla którego to ma być C++ a nie C? Z C++ zajmie mi to ciut dłużej niż WebFalconIt ale też taniej. Pozdrawiam.

zł444 PLN w ciągu 4 dni
(0 Oceny)
0.0
zł555 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0