Ukończone

Prosty Programik do tworzenia plików i katalogów

potrzebuję programik - bo trudno to nazwać programem :) do tworzenia katalogów i plików tekstowych. chodzi o możliwość tworzenia zadanej ilości katalogów, w których pojawi się zadana ilość plików tekstowych o zadanej nazwie i wielkości.

Przykład: chcę stworzyć 5 katalogów (każdy o nazwie kolejnego numeru czyli 1,2,3,4,5), w każdym ma znajdować się plik tekstowy o nazwie message oraz drugi o nazwie title i trzeci o nazwie wybranej losowo (nie może się powtórzyć nazwa - może to być z generaora jakiś random 8 znaków losowo dobranych z alfabetu).

Zawartość plików: plik message ma zawierać unikalną treść, która nie może się powtórzyć nigdzie. nie musi mieć znaczenia. ma zawierać od 5 do 20 słów - mogą być losowo wybrane z jakiegoś słownika. plik title ma zawierać unikalną treść, która nie może się powtórzyć nigdzie. nie musi mieć znaczenia. ma zawierać od 5 do 10 słów - mogą być losowo wybrane z jakiegoś słownika.

trzeci plik ma mieć losowo wybraną nazwę i rozszerzenie jpg lub gif lub mp3 lub jakiekolwiek z grupy graficznych czy filmowych (losowo dobierane) - za każdym razem inna nazwa oraz w miarę możliwości rozszerzenie.

zawartość jest nieistotna ale istotny jest jego rozmiar. musi się zawierać w przedziale między 15 a 20 mb. Program musi stworzyć 250 takich katalogów. W razie pytań proszę pisać. Język programowania - bez znaczenia. Ma po prostu działać :)

Zadanie najchętniej zlecę studentowi, ponieważ temat jest całkowicie hobbystyczny i niekomercyjny więc budżet kształtuję na poziomie 30-40 zł.

Umiejętności: Programowanie w C++, Delphi

Zobacz więcej: programming gif, 5 do, create roulette w, post w, j2me w, oscommerce katalog men, expression media katalog template, projekt tworzenia call centre, horizontales katalog men, sensas katalog 2009

O pracodawcy:
( 12 ocen ) Kraków, Poland

Numer ID Projektu: #10005895

Przyznany użytkownikowi:

evemorgen

Witam serdecznie! Jestem studentem informatyki na Krakowskim AGH więc myślę, że się nadam do tego zadania :) Do wykonania tego zadania proponuję albo Javę albo Pythona, ma Pan jakieś preferencje? Z wyrazami szacun Więcej

zł40 PLN w ciągu 10 dni
(0 ocen)
0.0

3 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł64 do tego projektu

jezior

Witam Proponuję utworzenie programu to tworzenia tych plików i katalogów w C++. Czy zawartóść pliku message może się składać z kompletnie losowych znaków porozdzielanych spacjami (niekoniecznie tworzacych sensowne s Więcej

zł37 PLN w ciągu 1 dnia
(0 Oceny)
0.0
zł115 PLN w ciągu 10 dni
(0 Oceny)
0.0