Zamknięty

Wprowadzanie danych

Poszukuję osoby do wprowadzania danych. Docelowy plik jest formatu JSON, potrzebne jest przepisanie wymiarów, cen, wagi i kodów ok. 10 produktów z katalogu do docelowego pliku w sprecyzowanym formacie.

Po poprawnym wykonaniu zadania w późniejszym czasie zostanie opublikowany projekt wprowdzenia kolejnych ok 40-50 produktów.

Przykładowy plik do uzupełnienia w załączniku.

Umiejętności: Przepisywanie dokumentów, Wprowadzanie danych, Przetwarzanie danych

Zobacz więcej: praca zdalna wprowadzanie danych niepełnosprawni, praca w domu wprowadzanie danych dokumentów itp, wprowadzanie danych praca łódź, wprowadzanie danych praca opinie, wprowadzanie danych do komputera, wprowadzanie danych praca dodatkowa, wprowadzanie danych przez internet, wprowadzanie danych praca kraków, wprowadzanie danych warszawa, wprowadzanie danych praca zdalna, wprowadzanie danych praca, wprowadzanie danych oferty pracy, wprowadzanie danych mazowieckie oferty pracy, praca zdalna wprowadzanie danych, praca wprowadzanie danych częstochowa, praca wprowadzanie danych, praca dodatkowa wprowadzanie danych, praca dodatkowa warszawa wprowadzanie danych, freelancer wprowadzanie danych, wprowadzanie danych produktow

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poznan, Poland

Numer ID Projektu: #16399913

10 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł268 do tego projektu

kubust

Dzień dobry, chętnie podejmę się tego projektu. Jestem analitykiem biznesowym w IT więc w miarę sprawnie poruszam się po fragmentach kodu. Pozdrawiam jakub

zł466 PLN w ciągu 10 dni
(2 Oceny)
3.3
abdulkarim97

Hi I will finish your project within 24hrs. wish to know more details over chat. pls, contact me soon...

zł333 PLN w ciągu 3 dni
(4 Oceny)
2.8
zł466 PLN w ciągu 3 dni
(1 Ocena)
2.2
Krzysz

Witam, proszę zapoznać się z opiniami do poprzednich zleceń w profilu, żeby przekonać się o jakości mojej pracy. W razie zainteresowania ofertą, proszę o kontakt. Pozdrawiam.

zł90 PLN w ciągu 3 dni
(3 Oceny)
1.9
adamlachut

Witam, Kwoty pod projektem troche z kosmosu :) Jeśli ilość danych do wprowadzenia taka ja na przykładzie to chętnie. Termin: na poniedziałek (wcześniej nie będę mógł się tym zająć). Pozdrawiam, Adam

zł100 PLN w ciągu 3 dni
(2 Oceny)
0.7
ipswebnology

Hi, I have gone through the requirements and willing to work on this valued project and I am confident to do this job as per your requirement. I have been developing framework based websites from last 6 years and pr Więcej

zł466 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0
zł466 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0
stasierski

Witam serdecznie, Chętnie pomogę. Cena do negocjacji przy większej ilości. Zapraszam do współpracy. Z poważaniem, Tomasz S.

zł105 PLN w ciągu 2 dni
(0 Oceny)
0.0
lukaszpela

Pisaniem textów zajmuję się od 2014 roku, początkowo pisałem artykuły o tematyce polityczne, od dłuższego czasu pisze na własne serwisy o tematyce gier.

zł95 PLN w ciągu 1 dnia
(0 Oceny)
0.0
nowezadanie7

Dzień dobry. Chętnie wprowadzę dane do plików według określonego wzoru. Mam doświadczenie programistyczne. Zapraszam do kontaktu :)

zł95 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0