Zamknięty

znajdz wszystkie zestawienia kantorw/gield bitcoinowych w Polsce

Szukam osoby, ktora zlokalizuje wszystkie zestawienia/spisy/informacje na temat kantorow i gield bitcoinowych w Polsce i dostarczy mi ich liste z linkami. Chodzi o miejsca gdzie potencjalnie mozna dopisac nowy kantor.

Umiejętności: Wprowadzanie danych, Przeszukiwanie internetu

Zobacz więcej: freelance w polsce, freelance wymiana w polsce, freelancer w polsce strony, freelancer w polsce, freelancerzy w polsce, freelane w polsce, portal freelancer w polsce, freelancing w polsce, ilu jest freelancerów w polsce, rynek freelance w polsce, uslugi freelance w polsce, centra bpo ssc w polsce, copywriter w polsce, fotograf freelancer w polsce, freelacer w polsce praca, freelance oferty w polsce, freelancer informatyka w polsce, freelancer marketing w polsce, freelancer praca w polsce, freelancer w polsce artykul

O pracodawcy:
( 8 ocen ) Warsaw, Poland

Numer ID Projektu: #19204458

2 freelancerów złożyło ofertę na kwotę $50 do tego projektu

importworld

Witam! Czy masz na myśli wymianę pieniędzy i bitkoinów w tym samym miejscu? To muszą być tylko strony internetowe? Please contact in Chat and let's deal.

$49 USD w ciągu 4 dni
(6 Oceny)
3.4
adowu

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany Państwa zleceniem. Posiadam wieloletnie doświadczenie w dziedzinie "Web search". Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam.

$50 USD w ciągu 2 dni
(0 Oceny)
0.0