Zamknięty

Analizuj dane

Posiadam pliki bazodanowe, ale nie znam ich formatu (prawdopodobnie zaszyfrowany SQL Lite). Mam także program, który obsługuje te pliki, ale jest bardzo toporny w obsłudze. Szukam speca, który otworzy te pliki i napisze przyjazny program do ich obsługi (wystarczy wyszukiwanie i przegląd danych, edycja nie jest potrzebna). Szczegóły przekażę zainteresowanym drogą mailową.

Umiejętności: Przetwarzanie danych

Zobacz więcej: zee punjabi serial dane anaar, dane rothery, translation native dane, translating native dane, rick dane info content problems outsourcing, dane mesane, dane dormio, dane arden, lee dane

O pracodawcy:
( 1 ocena ) Szubin, Poland

Numer ID Projektu: #6570935

5 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł822 do tego projektu

mkrzyanowski

pomogę chętnie. proszę o więcej szczegółów. pozdrawiam

zł889 PLN w ciągu 5 dni
(0 Oceny)
0.0
tolijoanna

Witam serdecznie i zapraszam do kontaktu. Proszę o udostępnienie przykładowego pliku w celu rozpoznania i odnalezienia odpowiedniej metody, aby go "ugryźć". Pozdrawiam serdecznie.

zł888 PLN w ciągu 7 dni
(0 Oceny)
0.0
marquezzz

Nie złożono jeszcze oferty.

zł833 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0
xMB2011

Na co dzień pracuję z bazami SQLite. Proszę o podesłanie bazy celem jej przeanalizowania. Jeżeli istnieje taka możliwość proszę o podesłanie także programu, który pracuje na tej bazie. Pozdrawiam, Marcin Barański

zł666 PLN w ciągu 5 dni
(0 Oceny)
0.0
tymoteuszbe

Dzień dobry. Czy zlecenie dotyczy może bazy firmy Inter Cars? Jeśli tak to dysponuję praktycznie gotowym rozwiązaniem, w przeciwnym wypadku i tak jestem w stanie podjąć się zlecenia. Zapraszam do współpracy.

zł833 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0