Zamknięty

Obsługa skanera TV

Praca dodatkowa, długoterminowa

Obsługa skanera TV

Międzynarodowa korporacja medialna nawiąże współpracę z freelancerami.

Praca polega na podłączeniu skanera kanałów na dowolne 2 godziny w tygodniu do dekodera telewizji kablowej lub naziemnej w celu pobrania wyłącznie listy dostępnych kanałów (bez danych o oglądalności itp.) i routera, co umożliwia automatyczne wysłanie informacji do klienta. Wymagana jest także znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym w celu kontaktu przez e-mail.

Atrakcyjny stosunek wynagrodzenia do czasu pracy (informacja to pieniądz).

Miła atmosfera.

Pomocni ludzie.

Szukamy freelancerów korzystających z usług tych operatorów wymienionych sieci kablowych na obsługiwanym przez nich terenie oraz użytkowników telewizji naziemnej w każdym województwie.

Toya

ELPOS

Multimedia Polska

Asta-net

INEA (tylko Bolechowo-Osiedle)

UPC Kaon

naziemna DVB-T

[REMOVED BY [url removed, login to view] ADMIN]

Umiejętności: Angielski (Stany Zjednoczone)

Zobacz więcej: obsługa, obsługa infolinii, obsługa sklepu internetowego, oferty dla freelancerów, konkursy dla freelancerów, ilu jest freelancerów w polsce, giełda freelancerów, freelancerów oferty pracy, freelancerów, forum freelancerów, forum dla freelancerów, dla freelancerów, biuro dla freelancerów wrocław, biuro dla freelancerów warszawa, biura dla freelancerów warszawa, biura dla freelancerów, baza freelancerów, aplikacje dla freelancerów, adultsexonline tv, add live tv plugin php site

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #14669644

2 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł93 do tego projektu

Piegusek

Dzień dobry, bardzo chętnie wezmę udział w wyznaczonym zadaniu. Potrzebowałbym więcej szczegółowych informacji na ten temat. Oczywiście wszystko jest do dogadania. Poproszę o kontakt poprzez email.

zł95 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0
zł90 PLN w ciągu 10 dni
(0 Oceny)
0.0