Zamknięty

Front-end developer (Ember, RoR) + graphics designer; także studenci

Witam,

Poszukujemy Front-End developera do pracy nad aplikacją webową, interesującą platformą professional network.

Wymagana bardzo dobra znajomość technologii front-endowych takich jak JavaScript / CoffeeScript, HTML5, CSS3.

FE aplikacji oparty jest o Ember.js więc znajomość tego frameworka jest mile widziana (aczkolwiek istnieje możliwość nauki, zapewniamy kurs w CodeSchool, materiały oraz mentoring). Mile widziana znajomość Emblem.

BE aplikacji oparty jest na Ruby on Rails, ale nie ma konieczności kodowania w Ruby chociaż jest to mile widziane (tak jak i znajomość RoR).

Wymagany zmysł plastyczny i wysokie poczucie estetyki a także umiejętność budowania nowoczesnych stron internetowych (mobile layouts, responsiveness, wsparcie najpopularniejszych przeglądarek na najpopularniejszych systemach operacyjnych). Wymagana umiejętność projektowania grafiki.

Jest to projekt długoterminowy i szukamy albo kogoś znającego się na rzeczy, albo kogoś kto chciałby związać się z firmą na dłużej i opanować wymienione technologie; stawka w zależności od doświadczenia. Forma współpracy: umowa zlecenie bądź firma-firma; wymagana dostępność min. 30h w tygodniu. Studenci mile widziani.

W odpowiedzi proszę ocenić w skali 1-5 znajomość poniższych technologii.

Skala: 1 - znam z nazwy; 2 - znam słabo, przeszedłem(-łam) tutorial, ale nie mam praktyki; 3 - potrafię coś napisać patrząc w dokumentację i przykłady; 4 - dobrze, otwieram google od czasu do czasu; 5 - z zamkniętymi oczami.

* HTML5

* CSS3

* SCSS

* Bootstrap (lub inne)

* JavaScript

* CoffeeScript

* jQuery

* Ember.js

* Jakieś inne frameworki JS?

* Ruby

* Ruby on Rails

* Emblem

* Obsługa programów graficznych

* Umiejętność projektowania layoutów stron

* Znajomość zagadnień UX

* Mobile/responsive layouts

* Optymalizacja (przyspieszanie) front-endu

* Umiejętność projektowania grafiki

Proszę też o linki do projektów / portfolio.

Zapraszam do przesyłania ofert!

Umiejętności: Projekty graficzne, HTML5, JavaScript, Ruby on Rails, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: ux design portfolio, ux designer graphic designer, technologie website, tak's website, ruby on rails jquery, ruby on rails 1.9 3, responsive ux design, responsive design tutorial, portfolio z graphic designer, portfolio graphics designer, portfolio bootstrap, network ma, mobile ruby on rails, mobile graphics designer, mobile developer portfolio, kurs ruby on rails, js firm, html5 developer portfolio, graphics design website portfolio, graphics designer firm

O pracodawcy:
( 2 ocen ) Warsaw, Poland

Numer ID Projektu: #6036433