Anulowany

84439 Animacja Flash3D znaku Accademia dei Rampanti

Chcielibyśmy zlecić opracowanie animacji Flash 3D kompozycji znaku Accademia dei Rampanti, który zostanie umieszczony jako intro do strony głównej Akademii. Strona jest w przebudowie, ale znak Akademii jest widoczny na www.rampanti.org. Czas trwania animacji max 1 min. Wyobrażam to sobie tak (wszystko do dyskusji, oczywiście) - z niebieskich chmurek wysuwa się obelisk z krzyżem, do którego podbiega niedźwiedż z lewej i lew z prawej, wstają, dookola zaczynają obrastać liśćmi laurowymi i dębowymi, potem rozwija sie napis motto Akademii u dolu i następnie pojawia się napis u góry Accademia dei Rampanti komponując cały znak. Potem znak się zmniejsza pozycjonując się w lewym górnym rogu i powstaje strona główna.

Przebudowujemy cala stronę WWW więc jesli ktoś ma ciekawy pomysł na zaprojektowanie całości to zapraszam również do licytacji.

Accademia dei Rampanti jest kontynuacją tradycji Akademii założonej przez polską szlachtę studiującą na Uniwersytecie w Padwie w połowie XVI wieku. Siedziba jest we Włoszech i taki jest język strony głównej (dostarczamy oczywiście wszystkie materiały).

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: polsk, animacja, 3d flash intro, max flash3d

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Rubano, (PD), IT, Poland

Numer ID Projektu: #5657024