Zamknięty

44200 Animator Flash tylko profsjonaliści

Poszukuję osoby która biegle posługuje się flashem .

Opis ogólny zlecenia :

Przedstawienie produktu w sposób animowany ( postacie które będą podnosić kłaść, produkt, przedstawiając przez to jego zalety ).

W treści proszę podawać link do portfolio, oraz link do projektu do którego odnosi się cena >> czyli razem 2 link oraz cena

licytacje bez tych wytycznych będą kasowane gdyż szukam profesjonalisty z którym będę miał dobry kontakt podczas tworzenia zlecenia.

na plus >profesjonaliści z okolic poznania, wielkopolski.

na podstawie portfolio wyłonię zwycięzcę z którym omówię założenia projektu, przedstawię swoje pomysły oraz liczę na twoją pomysłowość i kreatywność.

po tych ustaleniach dojdziemy do wyceny tego projektu. Po czym zostanie on przedstawiony zarządowi jeżeli zlecenie wejdzie

zaczynamy pracować.

licytujcie do niedzieli w poniedziałek skontaktuję się z wybraną osobą. wszystkie info przedstawię tej osobie i zostawię z tymi informacjami by następnego dnia przedstawiła mi swój pomysł na zrealizowanie projektu.

podsumowując przebieg współpracy

1. wyłonienie zwycięzcy

2. omawiamy Projekt

3. wspólne ustalenia pomysły

4. oferujesz mi cenę na projekt

5. Ja przedstawiam klientowi

6. Akceptacja klienta :) >> klient nie akceptuje co nie powinno mieć miejsca :) trudno nie zarabiamy ale współpracujemy dalej :)

7. wpłacam ci zaliczkę

8. zaczynasz prace

[url removed, login to view]ńczysz projekt

10. zapewne będą jakieś małe poprawki

11. klient akceptuje

12. płacę resztę

generalnie nie zaczynasz robić nic bez wpłaty po za naszymi ustaleniami pomysłami itd co oczywiście występuje przy każdym zleceniu jak wiesz.

projekt bardzo ciekawy także zapraszam do licytacji i

tylko osoby gwarantujący dobry kontakt > tel, gg, skype. ( ścisła współpraca pomiędzy mną i tobą)

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: zc design, graphic design mn, design produkt, animator portfolio, produkt, ek, dzy, ci, flash pos, pos flash, cena plus, zc, flash projekt, animator flash, ac flash, projekt flash, animator plus

O pracodawcy:
( 11 ocen ) GNIEZNO, Poland

Numer ID Projektu: #5618543