Zamknięty

107702 Aplikacja Android 4.x

Potrzebujemy prostej aplikacji dla Androida. Ma to być rodzaj wydmuszki/makiety/dema.

Aplikacja zawierać będzie mapę (nie google maps ani bings, mapa będzie po prostu plikiem graficznym i będzie przedstawiać mały wycinek miasta; dzielnicę).

Aplikacja powinna zaznaczyć na mapie położenie użytkownika (geolokalizacja nie jest wymagana a aktualna pozycja może być predefiniowana np w bazie danych).

Na mapie zaznaczone będą lokale.

Po dotknięciu ikony reprezentującej lokal powinny się pojawić szczegółowe informacje.

Miejsca nie znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie użytkownika powinny być klastrowane (zamiast konkretnych miejsc na mapie powinna się pokazać strzałka z informacjami ile lokali w tym kierunku się znajduje, ewentualnie po dotknięciu strzałki powinna wyświetlić się lista lokali.

Dane do wyświetlenia będą znajdować się w bazie MS SQL Server lub MySQL (możemy dostarczyć dostęp do jednej i drugiej).

Dodatkowo aplikacja pozwala na zaznaczenie miejsca flagą tu jestem\". Informacja o tym, że ktoś znajduje się w lokalu powinna być pokazana innym użytkownikom w szczegółach lokalu.

Opcjonalne wymaganie (wyceniane osobno): użytkownik robi zdjęcie w pobliżu lokalu i wysyła do bazy, zdjęcie pokazuje się wraz z informacją, że użytkownik znajduje się w danym lokalu.

Grafika, opis interakcji (wireframe), oraz dokładne wymagania będą dostarczone.

Prosimy składać oferty, w razie pytań prosimy o kontakt.

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: wireframe maps, wireframe map, map wireframe, google maps wireframe, android 4.3, lokal, android wireframe, android sql, android google maps mysql, mapa maps, Android aplikacja, aplikacja android, sql server google maps, wireframe android, sql server google map, sql server android, mapa google, map mysql android, google map sql server, android sql server

O pracodawcy:
( 2 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #5679614