Anulowany

79972 mała aplikacja FLASH + Action Script. PILNE

Bardzo pilnie zlecę wykonanie interaktywnej animacji desktopowej. W tytule zasugerowany jest Flash, bo chyba najwięcej osób zna, ale równie dobrze może być C# WPF, Qt czy cokolwiek - technologia bez znaczenia.

Aplikacja składa się z dwóch widoków przełączanych automatycznie co 10 minut.

I widok: w tle jest uruchomiony i zaloopowany filmik *.avi, bez sterowania (Play, Pause, Stop, ...). Na górnej warstwie znajdują się kółka w które wpisane zostały zdjęcia (bez zniekształcania). Kółka można poruszać po ekranie i mają one zaimplementowaną prostą fizykę - odbijanie się od siebie i od ścian.

II widok: na spodniej warstwie umieszczone zdjęcia, na górnej jest efekt wody. Zdjęcia można przesuwać i naciskać a reakcja jest stowarzyszona z różnymi reakcjami wody.

Aplikacja ma być docelowo na ekran dotykowy, uruchomiona w trybie pełnoekranowym. Sterownik warstwy \"dotykowej\" ekranu podłącza go tak jak zwykłe urządzenie wskazujące, więc tym się nie trzeba w ogóle przejmować - piszemy tak jak zwykły program na PCta z myszą czy touchpadem.

Jak wspomniałem, sprawa jest skrajnie pilna - tryb ekspresowy oczywiście odbije się na cenie.

Umiejętności: Projektowanie 3D, Projektowanie banerów, Projekty graficzne, Projektowanie logo, Usługi wideo

Zobacz więcej: ma graphic design, graphic design ma, cza, flash action, wpf program, program wpf, wpf flash, avi script, flash wpf, script avi, avi flash, flash avi, flash action Script

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Gdynia, Poland

Numer ID Projektu: #5652658