Ukończone

113517 automatyczne wizualizacje

Poszukuję wyceny na wykonanie aplikacji służącej do wykonywania automatycznych wizualizacji na oferowanych produktach.

Jesteśmy producentem/agencją reklamową oferująca gadżety reklamowe. Klientom oferujemy produkty z nadrukowanym logotypem. Dla klientów przygotowujemy niejednokrotnie wizualizacje jak będzie wyglądał gotowy produkt z naniesionym ich logotypem. Aplikacja ma za zadanie w sposób automatyczny nanieśc logotyp na zdjęcie kilku wybranych produktów. W rzeczywistości, po wykonaniu wizualizacji wykonując rzeczywistą produkcję nanosimy logotyp czterema technikami: grawer (monochromatycznie), tampondruk (jeden kolor), tampondruk i sitodruk (full color)

Klient przesyła nam swój logotyp w krzywych (lub jpg). Dysponujemy bazą ok 250 produktów (zdjęć). Każdy produkt ma zdefiniowane możliwe pole nadruku (jedno lub dwa). Zadaniem aplikacji jest po wybraniu odpowiedniej techniki znakowania (każdy produkt może mieć jedną lub maksymalnie 4 techniki) naniesienie logotypu przesłanego przez klienta na zdefiniowane na sztywno pole zadruku i dopasowanie jego wielkości. W zależności od wybranej techniki miejsce zadruku może być inne. Czyli np. jeden produkt może mieć dla graweru jedno miejsce zadruku a dla sitodruku inne.

Wynikiem działania programu powinny być oddzielne pliki w jpg z naniesionym logo klienta.

Aplikacja powinna w łatwy sposób pozwalać na wybór spośród około 250 produktów i w racjonalnym cazasie zwracać pliki docelowe. Aplikacja powinna być "samodzielna", czyli można ją nagrać na płytkę razem z baza zdjęć . Aplikacja powinna pozwalać na samodzielne dodanie nowego produktu przez użytkownika, zdefiniowanie pola zadruku i przypisania technologii zadruku.

Co do idei podobna aplikacja w wersji internetowej działa na stronie [url removed, login to view]

Proszę o cenę realizacji, czas oraz info o możliwości rozwijania aplikacji w kierunku np: wybrane produkty z naniesionym przez system logo sa automatycznie umieszczane w predefiniowanym szablonie oferty. W zależności od zamawianej ilości uzytkownik może dopisać (lub pobrać z bazy cen) cenę dla klienta

Nie jesteśmy jeszcze zdecydowani na produkcję tej aplikacji. Decyzja będzie zależała od ceny.

Dziękuję

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: np logo design, nam logo design, mie logo design, logo design ka, logo co 3 z, baza logo, wizualizacje, logotyp, automatyczne, cie color

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #5685367

Przyznany użytkownikowi:

SoftwareZoneEU

A proposal has not yet been provided

zł2400 PLN w ciągu 30 dni
(0 ocen)
0.0