Zamknięty

62710 Cięcie i składanie projektów graficznych stron

Witam,

Poszukuję kompetentnej osoby do współpracy przy składaniu stron od projektu graficznego (w dowolnym formacie wyjściowym lub źródłowym PSD) do HTML/CSS. Moje wymagania:

- doświadczenie - interesuje mnie osoba, która ma za sobą już wiele złożonych stron

- znajomość nowych technologii - XHTML, HTML5, CSS2 i 3.

- dokładność - oczekuję, że produkt końcowy będzie identyczny (w ramach technicznych możliwości) z przedstawionym projektem graficznym. Grafika najczęściej jest wykonywana przez profesjonalnego grafika, który wie co robi, i robienie rzeczy \"na oko\" nie jest tu mile widziane

- inicjatywa - czasem podczas składania strony trzeba ruszyć głową i domyśleć się jak coś powinno działać, a następnie zgodnie z tym robić.

- zgodność ze wszystkimi najnowszymi przeglądarkami. Nie oczekuję 100% zgodności z IE5 czy IE6, ale wsparcie dla IE7/8, Fx3+, Opery 10+ i Chrome jest wymagane.

- szybkość - ponieważ nie wymagam dodatkowego programowania, oczekuję terminów realizacji do 2 dni na projekt (1 strona). Chyba, że strona będzie bardzo złożona, wtedy termin oczywiście do uzgodnienia

Zaznaczam, że sam znam się na tym doskonale (kilkuletnie doświadczenie w webdesignie) i poznam czy ktoś wykonuje swoją pracę profesjonalnie, czy robi fuszerkę. Sam się tym nie zajmuję po prostu z braku czasu.

Jeśli współpraca będzie się układać, zapewniam stały dostęp do tego typu zleceń. Praktycznie nie ma miesiąca, żeby parę takich zleceń się nie znalazło.

Odnośnie ceny: Ponieważ nie da się wycenić zlecenia, którego się nie widzi, proszę podawać stawkę godzinową. Przy czym w komentarzu proszę zaznaczyć ile roboczogodzin zajmuje poskładanie podstawowej strony WWW (np. [url removed, login to view]).

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: odno, i dost, design produkt, css2 0, zlecenia przez net, sob, sk, sam g, ona, le do na, domy, ci, html5 ie6, ie7 html5, html5 ie7, projekt strony www, psd html css xhtml html5 psd html, xhtml html5, fx3, nbsp css

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #5636172