Zamknięty

74287 Copy writer z znajomością zagadanien MLM

Witam serdecznie

Właśnie zaczynam wdrażać w życie mały projekcik dotyczący komercyjnego Klubu Konsumenckiego działającego w wirtualnym świecie, dla ściśle określonej i sprecyzowanej branży. Na początku przewiduję stworzenie rozbudowanego katalogu firm, a w dalszej kolejności poszerzenie go o możliwość dodawania wizytówek, usługi hostingowe, sklep www i prostego CMR. Jestem również świadomy, że nie zrobię wszystkiego sam. Dlatego z przyjemnością nawiążę współpracę z:

*copy writera z znajomością zagadnień branży MLM.

Część rozliczeniowa jest już gotowa (skrypt PAP4). Posiadam również domeny i konta na dość dobrych serwerach. Przewiduję, że trzon projektu będą stanowić 4 osoby, dlatego na dzień dzisiejszy mogę zaproponować równy podział w ewentualnych zyskach. Najprościej. Wszyscy wkładamy swoją pracę i jak projekt zacznie przynosić korzyści finansowe, zarabiamy na równych prawach. W przeciwnym razie ryzykujemy tylko swój własny czas. Obecnie rozpcząłem również współpracę z grafikiem oraz copy writerem.

Jeżeli Cię zainteresowałem napisz kilka słów o sobie na daniel(at)[url removed, login to view] bądź skontaktuj się na gg 5424156. Nie liczy się wiek i posiadane doświadczenie. Udowodnij tylko, że potrafisz i jesteś osobą sumienną. Ponieważ od Ciebie zleży nas wspólny sukces.

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: e copy writer, wk, le do na, copy writer, pap4, mlm projekt

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Tychy, Poland

Numer ID Projektu: #5647202