Anulowany

Newsletter CSS/HMTL

Trzeba przygotować projekt Newslettera według poniższej specyfikacji. Treść i zdjęcia zapewniam:

Specyfikacja w skrócie:

Kodowanie: UTF-8

Szerokość: 600-650px

-Treść zamknięta w <table> i wycentowana

-Wszytskie przyciski „call to action” muszą mieć zakodowane hiperłącza

-Większość tekstu zwykłego powinno być w formie tekstów zamiast w grafikach (zwiększa to prawdopodobieństwo odczytania maila w przypadku blokowania obrazków).

Pełna specyfikacja:

Kodowanie w standardzie UTF-8

Szablon musi mieć formę tabelaryczną sformatowaną za pomocą stylów CSS.

Szerokość maila, którą rekomendujemy to ok. 600 px. Zazwyczaj, możemy polecić przedział pomiędzy 600 a 650 pikseli. Większe kreacje u użytkowników, którzy korzystają z ekranów o mniejszej rozdzielczości, mogą wymagać przewijania w poziomie, a jak wiadomo jest to niezgodne z utartymi zasadami użyteczności i projektowania.

Konieczne, przy załączaniu w e-mailu elementów graficznych, jest stosowanie tagu alt, z odpowiednio przygotowaną treścią, przekonywującą do pobrania grafiki, gdy jest ona automatycznie blokowana (np. „Pobierz grafikę i zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie”). Do każdego obrazka dodajemy border="0" i display:block.

Marginesy najlepiej określić za pomocą margin (cell – Margin, padding (cellPadding) wyznaczając w komórkach odpowiednią wartość wyrażoną w pikselach (TABLE cellMargin-10 cellPadding=5>). Trzeba jednak pamiętać, że padding może być niepoprawnie odczytywany przez programy typu Lotus.

Najlepiej stosować czcionki Verdana, Tahoma, Arial lub Times New Roman z określeniem ich wielkości.

Zalecamy też aby nie używać atrybutu <style> w sekcji HEAD.

Grafiki powinny mieć rozszerzenia: JPG, JPEG, GIF, PNG (IMG src=”[login to view URL]”alt=”Pobierz grafikę, aby zobaczyć całą treść wiadomości”>). Grafika z płynnymi przejściami kolorów powinna mieć format JPG, ta składająca się z kilku kolorów powinna mieć format GIF lub PNG (8 bit).

Wszelkie bloki dokumentu zawierające kod powiązany z językiem Javascript lub Flash są przeważnie pomijane przez większość popularnych programów pocztowych.

Paddingi nie zadziałają.

Wszelkie przestrzenie uzyskujemy tylko poprzesz zakodowanie pustych komórek tabel o określonych szerokościach.

Wszystkie szerokości tabel i komórek w nich zawartch muszą zgadzać się co do piksela i muszą być określone (choćby HTML-owo).

Im wiecej w newsletterze tekstu, tym lepiej. Obrazki nie zawsze otwierają się domyślnie. Czasami trzeba kliknąć "Pobierz obrazki", żeby je zobaczyć. Text widzimy od razu. Dlatego mailing, który powstał w oparciu tylko o obrazki to nie jest dobry pomysł. Nie mówiąc już o tym, że zbyt duże

obrazki (rozmiarowo/wagowo) najprawdopodobniej spowodują, że newsletter wpadnie w spam. Jeżeli taka sytuacja się zdarzy, trzeba je pociąć na mniejsze.

Atrybut line-height jest bardzo trudny do kontrolowania. W każdym kliencie pocztowym interpretowany jest nieco inaczej. Dlatego nie zaleca się projektowania kreacji newsletterów, w których występują boksy otoczone borderem z zaokrąglonymi rogami. Tych ostatnich nie da się bowiem skodować czystym HTML- em, czy CSS- em. Wstawianie borderów, jako grafiki jest z kolei bardzo ryzykownym przedsięwzięciem.

Jeśli nie mówisz po polsku proszę wpisz sowo yelow na początku jako potwierdzenie, że zrozumiałeś treść ogłoszenia.

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: tre pe, text em, lotus design, html 5 img, html 5 e css, css img html 5, 8 bit style, simple css newsletter template, create html css newsletter adobe, css newsletter form, css newsletter signup, emerge css newsletter, css newsletter templates, css newsletter template, css newsletter layout, css newsletter, hmtl css

O pracodawcy:
( 2 ocen ) Sulejówek, Poland

Numer ID Projektu: #9167127

4 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł79 do tego projektu

grafikguru

Standout in the Crowd with grafikguru , For more details and portfolio please check PMB. If you aim for excellence, Quick turnaround times, Great customer service and 100% original designs within your budget range Więcej

zł69 PLN w ciągu 1 dnia
(515 Oceny)
7.3
Annies16

Hello sir/madam , We have good experience of PHP,JOOMLA,HTML,HTML5,CSS, Ajax,jquesry,JavaScript,Mysql, Graphic Design,Website Design, Android, mobile application,Photoshop, Banner Design ,Flayer mail,Logo Design, Więcej

zł75 PLN w ciągu 1 dnia
(8 Oceny)
4.0
MangoCoderz

Hi, i am an expert web programmer, I have more than 5 years experience of the letest web technologies . I will also give you free servies for server management [login to view URL] you need quality work with less budget plea Więcej

zł82 PLN w ciągu 4 dni
(3 Oceny)
3.3
Maxymius

Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. Czas realizacji to 1-2 dni, w zależności od ilości rzeczy do zakodowania. Jeśli chodzi o zdjęcia, będą zamieszczone na jakimś hostingu? Zapraszam do kontaktu w celu omówienia s Więcej

zł90 PLN w ciągu 2 dni
(4 Oceny)
2.3