Zamknięty

Opracowanie graficzne polskiej wersji obcojęzycznego katalogu na podstawie dostarczonych plików jpg, pdf, katalogu w wersji papierowej oraz tekstów przetłumaczonych już na język polski.

Opracowanie graficzne polskiej wersji obcojęzycznego katalogu na podstawie dostarczonych plików jpg, pdf, katalogu w wersji papierowej oraz tekstów przetłumaczonych już na język polski. Katalog będzie docelowo wydrukowany. Pliki jpg nie są najlepszej jakości. Może się okazać konieczne zeskanowanie lub sfotografowanie oryginalnego papierowego katalogu i dopiero na podstawie tego stworzenie polskiej wersji. Praca będzie polegała głównie na usunięciu z oryginalnego katalogu treści niepolskojęzycznej i zastąpienia jej polskim tekstem. Możliwa negocjacja ustalonego budżetu.

Umiejętności: Grafika komputerowa, Projekty graficzne

Zobacz więcej: graphic design j, b j's, graphic design

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Buczkowice, Poland

Numer ID Projektu: #10781659

4 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł577 do tego projektu

czenzopl

★★★ Zaufaj nam. Jesteśmy na freelancer 4 lata, mamy dużo pozytywnych ocen ★★★ Działamy szybko i sprawnie. Wystawiamy FV.

zł666 PLN w ciągu 10 dni
(6 Oceny)
3.0
patrykrusin

Dzień dobry. Zajmujemy się między innymi również grafiką komputerową. Posiadamy w zespole osobę, która bardzo dobrze posługuje się narzędziami do grafiki rastrowej i wektorowej. Jestem skłonny do negocjacji cenow Więcej

zł400 PLN w ciągu 10 dni
(2 Oceny)
2.0
DevsChris

Dear You, I am really interested to work on this project, I can start the work now , and can provide the best services from my end. Please come on chat to discuss more about the project. Thanks!

zł466 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0
Dudson007

Witam Jestem zainteresowany Państwa ofertą, bardzo chętnie podjąłbym się temu projektowi mam doświadczenie w prowadzeniu tego typu prac. Cena jest do negocjacji oczywiści zależności ile katalog zawiera stron i jak d Więcej

zł777 PLN w ciągu 10 dni
(0 Oceny)
0.0