Zamknięty

96350 Poprawa szablonu allegro + wytłumaczenie co źle

Witam

Poszukuje osoby, która bardzo dobrze zna się na tworzeniu szablonów allegro.

Warunki konieczne: 1. Osoby, które stawiają szablony allegro na tabelach nie mają po co pisać bo szkoda Waszego i mojego czasu. Tabela może i w zasadzie powinna się pojawić tylko i wyłącznie w opisach - jako pole tekstowe/ramka, która będzie widoczna przy wystawianiu aukcji. 2. Szablon musi wyświetlać się poprawnie w IE>=6.0.

Od jakiegoś czasu, pewnie po kolejnych zmianach na allegro, mam pewien problem z szablonami, który uwidacznia się tylko i wyłącznie pod IE. W każdej innej przeglądarce jest ok. Problem dotyczy wstawiania zdjęć do opisu aukcji. Po dodaniu linku i kliknięciu w przycisk \"wstaw\" ponownie wyskakuje okienko przeznaczone do dodawania zdjęć a edytor allegro robi się biały i \"wisi\" - nic już się w nim nie da zrobić. Według mnie największy problem leży po stronie skryptu dodającego zdjęcia do aukcji, który w pewnych sytuacjach sypie się pod IE ale obsługa allegro jest innego zdania. Zresztą co złego to nie allegro.

Problemem są zapewne style bo jak je całkowicie usunę wszystko jest ok. Tylko bez tego ciężko mi będzie \"poustawiać\" szablon.

W związku z tym szukam osoby, która być może natrafiła już na ten problem i sobie z nim poradziła oraz będzie w stanie wytłumaczyć mi co jest nie tak z moimi szablonami. Ewentualnie poprawi mi dla przykładu jeden z szablonów i wytłumaczy co i jak.

Zainteresowana osoba otrzyma kod szablonu aby mogła go sobie przejrzeć. Oczywiście jeśli poda rozsądną cenę ;)

Proszę o kontakt na adres marcin_hurt@[url removed, login to view]

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: uga graphic design, le do na, dn

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Łódź, Poland

Numer ID Projektu: #5668587