Zamknięty

Potrzebuję projektów graficznych

Proszę o wykonanie 10 różnych grafik związanych z żużlem/speedwayem,

Osoby, które stworzą najciekawsze grafiki będą mogły podjąć stałą współpracę w zakresie przygotowywania grafik, które posłużą dalej jako "etykiety" do personalizacji kurtek dla kibiców żużla.

A zatem, chcę w ten sposób znaleźć grafików/osoby które odnajdują się w świecie żużla i jednocześnie nie obce im są programy graficzne. Dla firmy, która będzie doszywała elementy personalizacyjne do kurtek, które już nie długo będę sprzedawał online muszę dostarczyć pliki graficzne z rozszerzeniem .cdr (corell nie nowszy niż ver.15) i .pdf.

Pliki te po ich stworzeniu i zawieszeniu w module na stronie zakupowej kurtek będą dostępne do wyboru klientom, którzy spośród nich będą wybierali te, które będą chcieli mieć naszyte na kupowanej kurtce.

To też zależy mi na zdjęciach wysokiej jakości i rozdzielczości.

Poszukując odpowiednich osób do być może stałej współpracy oczekuję od Was przygotowania grafik, które stanowiłyby "naszywki" na kurtki, które niebawem będą dostępne online dla kibiców żużla na całym świecie. Mogą to być grafiki motocykli żużlowych z sylwetką zawodnika (nie zdjęcia); ksywy, nazwy, nazwiska, logotypy (proszę bez łamania praw autorskich klubów żużlowych etc.) numery z #, itp. itd., co wam tylko ciekawego przyjdzie do głowy z świata żużla, a mogłoby się odnaleźć na kurtkach dla fanów speedweya.. Kurtki dla kibiców żużla (podobne do górnej części kevlarów) będą mogły być przez klientów personalizowane online w 5ciu miejscach, tj.:

1)etykieta na pagon na lewym ramieniu (widoczny z góry i przodu kurtki)

2)etykieta na pagon na prawym ramieniu; (widoczny z góry i przodu kurtki)

3)etykieta na wysokości serca; (widoczna z przodu kurtki)

4)etykieta na górną część pleców (pod karkiem na tyle ramion, widoczna z tyłu kurtki)

5)etykieta na środku pleców (widoczna z tyłu kurtki).

Wymiary maksymalnych przestrzeni pod grafiki:

1)szerokość 10cm; wysokość 6cm

2)szerokość 10cm; wysokość 6cm

3)szerokość 10cm; wysokość 12cm

4)szerokość 30cm; wyskość 12cm

5)szerokość 15cm; wysokość 13cm

Powodzenia i czekam na efekty.

oczekuję przygotowania min 10 różnych plików z grafiką w .cdr i .pdf związanych ściśle z żużlem, speedwayem

Umiejętności: Projekty graficzne

Zobacz więcej: Description FEATURED GUARANTEED TOP CONTEST To design a logo fworking space called W Spaces.or a co- The brand colors for are O, Description FEATURED GUARANTEED TOP CONTEST To design a logo for a co-working space called W Spaces. The brand colors for are O, w.o.w. internet, w.o.w. cable, w.h.o. jobs, o.w.l. writing lab, b/w sketches, article w, apple w, aplikacje w xcode freelancer, akshay w, website powered drupalwebsite setup document repository ii centralized inbox pulls emails gmail accounts periodically iii news w, gucci gucci cheap gucci shoes gucci sneakers cheap gucci shoes gucci belts gucci sunglasses gucci handbags gucci watches gucci w, zbrush jpeg face w, provirilia o, online form service w, itarc consult o, city holdings o, adult w, create roulette w

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #14866785

2 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł231 do tego projektu

zł250 PLN w ciągu 10 dni
(75 Oceny)
5.5
zł211 PLN w ciągu 0 dni
(53 Oceny)
5.3