Zamknięty

Potrzebuję projektów graficznych

Potrzebuję kilku obrazków do umieszczenia na stronie internetowej. Będzie to witryna oparta o o ten szablon:

[url removed, login to view]

jak i również chciałbym aby projekty były podobne w stylistyce i kolorystyce do tych zamieszczonych w wersji demo. Co potrzebuję:

1) Witryna będzie oferowała usługi odświeżania stron internetowych, ze starych oldschool'owych na nowoczesne platformy. Czyli potrzebna będzie wizualizacja starej i nowej na jednym obrazku. Niestety nie posiadam jeszcze portfolio, dlatego liczę na Państwa kreatywność.

2) Dwa kolejne obrazki przedstawiające Wordpress'a od kuchni, jak w łatwy sposób można a)edytować swoje treści, b)móc przeglądać statystyki odwiedzin. Dobrze byłoby dodać lupę do każdego z nich, tak jak jest to pokazane. Generalnie to zostawiłbym widoczne obrazki, jednak są w wersji anielskiej, a chciałbym wszystko po polsku.

English description:
I need some pictures to put on my website. This will be a site based on this template:

http://startit.select-themes.com/web-agency-home/#

I would like the design to be similar in style and color to those included in the demo version. What I need:
1) The site will offer web-based refresh services, from old-school to modern platforms. So you will need to visualize the old and new in one picture. Unfortunately I do not have a portfolio yet, so I count on your creativity.
2) Two more pictures presenting Wordpress from the kitchen (dashboard), how easy you can a) edit your content, b) be able to view your visit statistics. It would be nice to add a magnifying glass to each of them, as it is shown. In general, I would leave the current photos, but they are in English version, and I would like everything in Polish.

Umiejętności: Projekty graficzne

Zobacz więcej: Find me some Leads - 200 Organisations in Victoria w factories > 500 sq m + work 2 or 3 shifts, plugin developers demand a better security release process after wordpress 4.2 3 breaks thousands of websites wordpress tavern w, 2 na web cbn twitter hoje, w-2 program, animated iphone schemata na se, alertpay na moneybooker, ab cheat na cs , zbrush jpeg face w, online form service w, adult w, create roulette w, post w, j2me w, blackberry tak manager

O pracodawcy:
( 0 ocen ) United Kingdom

Numer ID Projektu: #15641570

6 freelancerów złożyło ofertę na kwotę zł519 do tego projektu

zł466 PLN w ciągu 3 dni
(2 Oceny)
2.4
kubiksoo

Witam. A nie lepiej zrobić animację jak strona z oldskoolowej zmienia się na nowoczesną i reszta opisu + pokazanie opcji wordpressa w animacji z opisem jakie są korzyści? Pozdrawiam serdecznie, Marcin Kubica

zł750 PLN w ciągu 5 dni
(2 Oceny)
2.5
emiliahudak

Zainteresowania: Grafika komputerowa, architektura, rysunek Programy: Photoshop, CorelDRAW, Illustrator, SketchUp Szybko, Sprawnie, Nowocześnie Polecam się.

zł466 PLN w ciągu 10 dni
(2 Oceny)
1.6
krissco

Witam. Chętnie podejmę się tego projektu. Na codzień pracuję dla [login to view URL] i jej serwisów ([login to view URL], [login to view URL] [login to view URL]) Obecnie poszukuję dodatkowych zleceń. Poza linkami powyżej wrzuciłem małą część swo Więcej

zł744 PLN w ciągu 7 dni
(0 Oceny)
0.0
zł222 PLN w ciągu 3 dni
(0 Oceny)
0.0
zł466 PLN w ciągu 10 dni
(0 Oceny)
0.0