111037 Programista / Front-end Developer (Wrocław)

Zamknięty Opublikowano Jan 29, 2013 Płatność przy odbiorze
Zamknięty Płatność przy odbiorze

Jeśli spełniasz wszystkie poniższe wymagania, skontaktuj się z nami. Poszukujemy młodej osoby do pracy zdalnej lub stacjonarnej w biurze agencji, we Wrocławiu. Nie musisz być w pełni dyspozycyjny.

Wymagana znajomość:

- PHP

- HTML 5

- CSS 3

- JS (jQuery, AJAX)

- ModRewrite

- dowolnego framework'a

- Adobe Photoshop na potrzeby cięcia stron www

- standardów webowych i webusability

Wymagane cechy:

- dyspozycyjność kilka godzin dziennie

- odpowiedzialność

- doświadczenie

- zamieszkanie we Wrocławiu lub okolicach (możliwa praca stacjonarna w centrum miasta)

- rzetelność i solidność

- samodzielność

- poczucie estetyki

- umiejętność tworzenia semantycznego kodu

Obowiązki:

- tworzenie stron www

- modyfikacje serwisów www

- projektowanie aplikacji internetowych

Oferta:

- zarobki w rozliczeniu godzinnym lub całościowym (ewentualna umowa o pracę w niepełnym wymiarze godzin)

- terminowe wynagrodzenie

- praca nad innowacyjnymi projektami

- szansa rozwoju

- praca w młodym zespole

- referencje

Jeśli jesteś osobą z Wrocławia i okolic, spełniasz powyższe wymagania i szukasz zleceń, napisz do nas. W tytule wiadomości wpisz "Programista", napisz kilka słów o sobie i zaproponuj stawkę godzinową. Oferty bez tych danych nie będą rozpatrywane.

Zgłoszenia proszę wysyłać wyłącznie na adres e-mail: epasjonat @ [url removed, login to view]

CSS Projekty graficzne HTML PHP Projektowanie stron www

Numer ID Projektu: #5682900

O projekcie

Zdalny projekt Aktywny Jan 29, 2013