Ukończone

117974 programista PHP, JS, CSS, XHTML - praca zdalna

Poszukujemy do stałej współpracy (umowa o dzieło/zlecenie/pracy/współpracy) przy projekcie aplikacji internetowej dla firm.

Zadania: poprawki i propozycje zgłaszane przez użytkowników, debugowanie kodu, optymalizacja kodu, tworzenie nowych modułów aplikacji, druków, raporty

Wymagania:

- Bardzo dobra znajomość xHTML / CSS

- Bardzo dobra znajomość HTML5 / CSS3

- Bardzo dobra znajomość jQuery / JavaScript / PHP / MySQL

- Znajomość SVN (opcjonalnie, można się szybko wdrożyć)

- Terminowość, solidność, dokładność

- minimum 15h w tygodniu

Oferujemy:

- Zarobki adekwatne do powierzonych zadań

- Praca zdalna

- Rozliczenie na podstawie faktury VAT lub rachunku.

- Sposób rozliczeń godzinowy lub od efektu w zależności od projektu

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: praca graphic, php xhtml css, php praca zdalna, js firm, php.js, optymalizacja, html5 jquery css javascript, praca zdalna, html5 javascript php, html5 css javascript jquery, jquery css javascript php, html5 css3 javascript jquery php mysql, jquery css php, php javascript css jquery, php mysql css javascript, php mysql jquery css, html5 mysql php, html5 css3 php, xhtml html5, html5 php css3 jquery

O pracodawcy:
( 73 ocen ) Wrocław, Poland

Numer ID Projektu: #5689817

Przyznany użytkownikowi:

arnold1967

A proposal has not yet been provided

zł700 PLN w 1 dzień
(1 Ocena)
1.6