Zamknięty

115513 Programista PHP/HTML dla stworzenia portalu

Witam, poszukujemy osoby, która ma bogate doświadczenie w zakresie tworzenia dużych portali od podstaw, pracy na programach bazodanowych i analitycznego zmysłu. Proponujemy współpracę partnerską w zakresie stworzenia nowych portali dla różnych gałęzi gospodarki i portali społecznościowych, które w krótkim czasie powinny przynosić stabilne zyski. Programista/partner będzie miał równy udział w puli zysków generowanych przez wszystkie portale.

W chwili obecnej mamy przygotowane rozpisane pomysły i sposoby promocji/działania portali. Od kilku lat wraz ze znajomym pracujemy w grupie medialnej, która stworzyła portale będące liderami w swoim targecie odbiorców. Dlatego mamy doświadczenie w zakresie promocji/marketingu, sprzedaży takich produktów, tworzeniu CSS/grafiki webowej oraz posiadamy przede wszystkim znajomości w branży medialnej/mediowej.

Z uwagi na nasze doświadczenie i chęć rozwijania swoich produktów, poszukujemy tylko zdecydowanych osób, które mają czas na spotkania i realizację pomysłów. Z naszej strony oferujemy swoje doświadczenie, konkretny plan działania i stworzenia portali oraz pewny i stabilny przypływ gotówki w niedługim okresie od startu portali.

Do kontaktu zapraszamy tylko osoby z Wrocławia, które będą mogły się z nami spotkać i analizować kolejne założenia.

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: zi, portale, css php html, ce html

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #5687359