Zamknięty

118510 Programista PHP, java script jquery poszukiwany

Szukamy firm, freelanerów do stałej współpracy w zakresie kodowania stron takich jak nasz ostatni projekt [url removed, login to view]

Freelancerzy i firmy proszone o wycenę kodowania powyższego proejtu na wp

Dla osób szukajacych prosimy o cv oraz portfolio

Tytuł : Programista PHP

Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj oferty: Praca na pełny etat

Opis: W związku z szybkim rozwojem naszej firmy poszukujemy osób które chcą być częścią naszego zespołu. Jeśli szukasz ciepłej posadki gdzie włożysz minimum a zgarniesz maksimum, zależy ci wyłącznie na pieniądzach i na tym aby o 16:00 iść do domu mimo tego, że założone terminy Twojej pracy są niedotrzymane to nie jesteśmy agencją której szukasz.

Nasze środowisko pracy jest bardzo prężne, elastyczne i rozwijające , dlatego szukamy osoby do ciężkiej pracy i rozwoju. Nasz zespół jest inny niż reszta firm, dlatego poszukujemy osób pełnych chęci do pracy pasji i motywacji. Jesteśmy zespołem szalonych osób które dają dużo luzu ale tylko wtedy gdy wszystko gra jak w zegarku. Nie potrzebujemy leni i obiboków których musimy nadzorować i włączać kontrolę komputera bo inaczej w każdej wolnej chwili pojawi się facebook.

Masz się dobrze bawić i rozwijać jednak chcemy pracować z ludźmi dorosłymi na poziomie które rozumieją, że kiedy jest luz to jest luz ale jesteśmy w firmie po to aby pracować a nie bawić się w kotka i myszkę.

Twoje stanowisko będzie na 100% ciekawym doświadczeniem i gwarantowanym rozwojem. Nie jesteśmy firma która wykorzystuje swoich pracowników za bardzo niskie wynagrodzenie. Wypłaty są zawsze na czas bo wiemy jak ważny jest dla nas każdy członek zespołu.

Ta praca nie jest dla ludzi którzy chcą tylko dorobić albo nie lubią pracować. Szukamy osób które są utalentowane, kochają to co robią i są naprawdę zajarane tym co robią.

Czego oczekujemy?

znajomość PHP

znajomość HTML i CSS

znajomość Javascript (jQuery) oraz technologii AJAX

motywacji do zdobywania wiedzy i realizacji przydzielonych zadań

doświadczania w pracy z Wordpresem i kodowaniem stron www

Sprawnego poruszania się po systemach cms open source wymagany wordpress, mile widziany drupal, joomla

Płynnego wdrożenia projektów z psd do wordpress

kodowanie potrzebnych funkcjonalności i wtyczek

znajomość RWD

dotrzymywania terminów choćby jutro mieli wkroczyć ruscy

Oferujemy:

zmagania z projektami na miarę Twoich umiejętności

współpracę z ludźmi z wyobraźnią i poczuciem humoru

elastyczne godziny pracy i przerwy na kawę

pracę nad rozwojem realizowanych projektów

wsparcie merytoryczne oraz transfer wiedzy

wynagrodzenie stałe miesięczne

zatrudnienie od zaraz

przyjaznego account`a ;)

umowę o pracę po okresie próbnym

Mile widziane:

znajomość frameworka Twitter BOOTSTRAP

znajomość Zend Framework

znajomość systemów kontroli wersji GIT

znajomość bazy danych MySQL i języka SQL

Dodatkowe atuty:

Konto w goldzie lub platynie w League of Legend

Obawiasz się, że sobie nie poradzisz?

Zobacz na nasz ostatni projekt i zobacz jakie są tam użyte technologie: - [url removed, login to view]

Nie obawiaj się i wyślij nam swoje zgłoszenie oraz najlepiej portfolio, być może niebawem będziesz pracować dla nas. Zdajemy sobie sprawę z tego, że będąc na nowym stanowisku będziesz mieć wiele pytań i możesz popełnić drobne błędy :)

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu

rekrutacji w Agencji Interaktywnej Piąty Element, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. nr 133 poz. 883."

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: wordpress freelancerzy, psd to html twitter bootstrap, portfolio bootstrap, php firma script, php cv, open source ajax framework, java portfolio, java ajax framework, gra design, freelancerzy www, drupal o wordpress, ajax framework open source, ajax framework java, www facebook co za, www co za facebook, praca wordpress, freelancerzy praca, wp php javascript, wordpress bootstrap jquery, psd to php + bootstrap

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Poland

Numer ID Projektu: #5690355