59486 Programista PHP- praca zdalna

Zamknięty Opublikowano Aug 23, 2010 Płatność przy odbiorze
Zamknięty Płatność przy odbiorze

Witam.

Przedstawiamy naszą ofertę pracy:

Wymagania:

- dobra znajomość php + mysql i sqlite,

- samodzielność, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, terminowość i zaangażowanie,

- umiejętność określenia czasochłonności poszczególnych zadań

Mile widziane:

- dobra znajomość HTML+CSS/JavaScript,

- znajomość zagadnienia wyszukiwarek internetowych (projekty obejmują aplikacje wspomagające seo).

Oferujemy:

- umowę zlecenie na 1/2 etatu z możliwością zwiększenia ilości godzin,

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- pracę zdalną, ale pilnujemy terminów i monitorujemy pracę codziennie.

Zakres obowiązków:

- tworzenie nowych oraz rozwój istniejących projektów.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV zawierającego portfolio oraz przykładowy kod Twojego autorstwa na adres

praca[znaczek][url removed, login to view]

Mile widziane określenie finansowych oczekiwań.

CSS Projekty graficzne HTML PHP Projektowanie stron www

Numer ID Projektu: #5633102

O projekcie

Zdalny projekt Aktywny Aug 23, 2010