Zamknięty

52696 Programista / webmaster oraz Pozycjoner SEO

Jessa Research & Development odpowiada za maksymalizację potencjału rynkowego małych i średnich przedsiębiorstw (głównie zagranicznych). W związku z rosnącym zapotrzebowaniem na nasze usługi oraz ekspansją firmy poszukujemy zaangażowanej , kreatywnej i uczciwej osoby na następujące stanowiska: Programista / webmaster oraz Pozycjoner SEO

WEBMASTER - PROGRAMISTA

Obowiązki

• Analiza i projektowanie serwisów internetowych

• Tworzenie funkcjonalnych serwisów internetowych dla naszych klientów (głownie php/mysql) – wysoce zorientowanych na klienta końcowego (end-user)

• Raportowanie i przesyłanie wyników pracy do centrali

Wymagania

• Szeroka wiedza z zakresu tworzenia stron internetowych

• Znajomość języka angielskiego na przyzwoitym poziomie

• Umiejętność analitycznego myślenia i szybkiego rozwiązywania problemów

• Stały i niezawodny dostęp do Internetu

Dodatkowe atuty

• Doświadczenie

• Wykształcenie kierunkowe

• Wiedza z zakresu funkcjonalności stron internetowych

• Podstawowa wiedza o optymalizacji stron internetowych

POZYCJONER SEO / SEM

Obowiązki

• Analiza słów kluczowych i działalności konkurencji

• Optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych w wyszukiwarkach (off-site i on-site) naszych klientów oraz firmy

• Współpraca z zespołem projektowym na etapie tworzenia nowych stron internetowych

• Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących skuteczności działania, monitorowanie statystyk

Wymagania

• Znajomość sposobów indeksowania i określania pozycji na listach wyników polskich i zagranicznych wyszukiwarek (zwłaszcza [url removed, login to view])

• Bardzo dobra znajomość metod I strategi pozycjonowania

• Umiejętność pozyskiwania i wdrażania nowych metod

• Dobra znajomość google analytics

• Dobra znajomość HTML i CSS i ich wpływu na wyniki wyszukiwania

• Dobra znajomość języka angielskiego

• Umiejętność analitycznego myślenia

• Doświadczenie w optymalizacji i promocji serwisów internetowych

• Umiejętność tworzenia tekstów promocyjnych na potrzeby pozycjonowania w języku angielskim

Oferujemy

• Stabilną samodzielną pracę „od zaraz” (umowa o pracę po okresie próbnym)

• Pensję podstawową uzależnioną od wiedzy i doświadczenia + premię miesięczną

• Realizację zróżnicowanych projektów dla międzynarodowych klientów

• Ciekawe wyzwania

Zainteresowanych prosimy o przesłanie następujących dokumentów na adres: careers@[url removed, login to view]:

• Ciekawy list motywacyjny

• CV

• Linki do wykonanych prac / portfolio

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:

\"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych ([url removed, login to view] tekst jednolity z późniejszymi zmianami)\".

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: zw design, roku careers, portfolio & cv website, php development co za, graphic design careers list, graphic design 101, google cv, google careers, google analytics careers, development 101, design careers, careers graphic design, careers google, alno, website development seo co uk, seo p, seo j, roku, projektowanie stron , premi

O pracodawcy:
( 4 ocen ) Reading, United Kingdom

Numer ID Projektu: #5626630