Zamknięty

99868 prosty skrypt + dns checker

Zlecę napisanie skryptu, który:

1. dla zadanej frazy (ciągu cyfr i liter) generuje jej permutacje (coś dodać na początku frazy, coś dodać na końcu frazy, ująć, poprzestawiać litery) - wg dostarczonego przeze mnie klucza - trzeba go przełożyć na język programowania. Efektem ma być aplikacja, która może obrobić jednorazowo nawet kilkaset nazw i "wypluć" gotową bazę permutacji w formie łatwo edytowalnej, jedna pod drugą. W sieci są dostępne takie skrypty za free, ale mają pewne niedoskonałości i niedociągnięcia, które zleceniobiorca wyeliminuje.

2. dla każdego rekordu w takiej bazie permutacji sprawdza DNS/IP - wypluwa adres IP, przy czym niektóre adresy IP można byłoby "wyłączyć". Ew. jeśli skrypt zwraca wartość IP, to pojawia się przycisk umożliwiający bezpośrednie przeniesienie użytkownika do przeglądarki albo skrypt robi zrzut ekranu.

Obojętnie jaka forma i język programowania, ważne, żeby działało. W sieci takie oprogramowanie jest dostępne, chodzi mi o to, żeby ktoś to połączył w całość i "podrasował" według moich wskazówek.

Umiejętności: CSS, Projekty graficzne, HTML, PHP, Projektowanie stron www

Zobacz więcej: uj, free wed design, drug design, liter, dns free

O pracodawcy:
( 0 ocen ) Warszawa, Poland

Numer ID Projektu: #5671952